پایان تلخ فصل کابوس‌وار پرسپولیس

 

در این دیدار که به قضاوت "والنتین کوالنکو" از ازبکستان برگزار شد تیم فوتبال الاتحاد در شروع بازی فوتبال تهاجمی را به نمایش گذاشت و چند موقعیت خطرناک را روی دروازه مهمان ایرانی خود پی ریزی کرد که آودوکیچ سنگربان پرسپولیس مانع از بازشدن دروازه اش شد.

در دقیقه 15 این دیدار علی کریمی با پاسی عمقی ایمون زاید را در موقعیتی خوب راهی محوطه جریمه الاتحاد کرد اما ضربه آرام این بازی را "مبروک زاید" دروازه بان الاتحاد مهار کرد. در حالی که این دیدار با برتری نسبی الاتحاد پیگیری می شد در دقیقه 35 داور ازبک حرکت شیث رضایی روی مهاجم الاتحاد درون محوطه جریمه را پنالتی اعلام کرد تا "نایف حزازی" دروازه پرسپولیس را باز کند.

داور ازبکستانی در حالی این صحنه را پنالتی اعلام کرد که به اعتقاد کارشناسان داوری به هیچ عنوان پنالتی نبود. در دقیقه 45 این دیدار اشتباه مدافعان پرسپولیس باعث شد "فوزی" برای بار دوم دروازه آودوکیچ را باز کرد تا پرسپولیس نیمه اول را با نتیجه 2 بر صفر به حریف عربستان واگذار کند.

در نیمه دوم مصطفی دنیزلی هادی نوروزی و امیرحسین فشنگچی را به میدان فرستاد تا شاید بتواند گل های خورده را جبران کند اما پرسپولیس در روزی بد نتوانست موقعیت حساس و خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کند و بیشتر به سانتر از جناحین روی آورد و با ورود هاشمیان به زمین این سانترها بیشتر شد.

در دقیقه 87 و در حالی که پرسپولیس امیدوار بود به یک گل برسد، "عبدو عاتف" توپ برگشتی از روی یک ضربه ایستگاهی را به گل سوم الاتحاد تبدیل کرد تا پرسپولیس شکست سنگین دیگری را بپذیرد و از دور رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا حذف شود.

منبع : ورزش 3


/ 1 نظر / 51 بازدید
پردیس باکس

سلام دوست عزيز آيا مي خواهي بازديد وبلاگت را افزايش بدي ؟ آيا مي خواهيد رتبه هاي نخست موتور جستجوگر گوگل شويد؟ پيشنهاد ما را قبول کنيد و از لينک باکس هوشمند پرديس باکس استفاده کنيد. آيا مي دانيد لينک باکس چگونه باعث افزايش بازديد شما مي شود ؟ آيا با نحوه کار لينک باکس ها آشنايي داريد ؟ راهنماي کامل استفاده از لينک باکس پرديس را مشاهده نماييد www.help.pardisbox.ir شما هم در سايت ما عضو شويد و به وبلاگهاي پر بازديد بپيونديد www.pardisbox.ir با تشکر از شما توجه داشته باشيد که لينک هاي ارسالي شما هيچ نيازي به تاييد توسط گروه پشتيباني ندارد مديريت لينک باکس هوشمند پرديس باکس[گل]