رییس فدراسیون فوتبال: اگر کلمنته کتبا اعلام کند سرمربی می شود

2008020766clemente_d.jpg

علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد : "خاویر کلمنته" مربی اسپانیایی اگر کتبا اعلام کند که شرایط ایران را پذیرفته از وی برای حضور در تیم ملی فوتبال دعوت می‌کنیم. کلمنته همانطور که عدم حضورش را به صورت کتبی اعلام کرد برای موافقت با سرمربیگری ایران و پذیرش تمامی شرایط و اقامت در کشور را نیز باید کتبا اعلام کند. وی با اشاره به این که واسطه‌هایی هستند که از جانب وی سخن می‌گویند، اظهارداشت: هنوز هیچ مدرکی مبنی بر قبول شرایط ایران از سوی وی بصورت کتبی به فدراسیون ارسال نشده است.

وی در خصوص نامزدهای ایرانی سرمربیگری تیم ملی تصریح کرد: "امیر قلعه نویی"،"بیژن ذوالفقار نسب"، "محمد مایلی کهن"، "افشین قطبی"و" مجید جلالی" گزینه‌های در نظر گرفته شده هستند.

کفاشیان ادامه داد: این مربیان برنامه‌ها و شرایط خود را ارایه کردند وما در جلسه هیات رییسه آنها را بررسی می‌کنیم وسپس یک نفر را برمی‌گزینیم.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به این‌که امروز در جلسه هیات رییسه وقت نشد در خصوص سرمربی بحث کنیم، گفت:پس از بررسی شرایط افراد، فرد مورد نظر را به‌فدراسیون دعوت و شرایط خود را با وی در میان می‌گذاریم و پس از آن اسم سرمربی را در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام می‌کنیم.

وی در پاسخ به این که "آیا سازمان تربیت بدنی در انتخاب سرمربی دخالت می‌کند؟" گفت: سازمان هیچ دخالتی ندارد و فدراسیون به صورت مستقل عمل می کند.

وی همچنین با رد دعوت از "اکبر میثاقیان" به عنوان گزینه مربیگری تیم ملی گفت: مدیر فنی را نیز اعضا هیات رییسه انتخاب می‌کنند و سرمربی انتخاب شده نیز باید با مربیان دیگر تفاهم داشته باشد.

کفاشیان بیان داشت:برای بازی تدارکاتی با تیم ملی بلغارستان نامه نوشتیم و منتظر پاسخ آنها هستیم.

/ 0 نظر / 4 بازدید