استقلال با شکست دادن برق در جمع مدعیان قهرمانی قرار گرفت (هفته 23)

o032i489f2l.jpg

Esteghlalnewlogo.jpg

تیم استقلال تهران عصر جمعه در هفته بیست و سوم مسابقه‌های فوتبال لیگ برتر قهرمانی باشگاههای ایران مقابل تیم برق شیراز به یک پیروزی پرگل دست یافت. در این دیدار که در حضور ‪ ۴۰‬هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد ، تیم استقلال تهران با نتیجه پرگل ‪ ۴‬بر ‪ ۲‬حریف شیرازی خود را شکست داد و به رده پنجم جدول رده‌بندی صعود کرد. گل‌های تیم استقلال تهران را "میثم منیعی" در دقیقه ‪" ، ۲۳‬امید روانخواه" در دقیقه ‪" ، ۵۰‬علیرضا منصوریان" در دقیقه ‪ ۸۹‬و "محسن یوسفی" در دقیقه ‪ ۹+۳۰‬به ثمر رساندند.

"امیرحسین صادقی" (مدافع استقلال تهران) در دقیقه ‪ ۵۲‬و "احتشام ساسانی" در دقیقه ‪ ۹۰+۵‬از روی نقطه پنالتی برای تیم برق شیراز در این بازی گلزنی کردند.

تیم برق شیراز از دقیقه ‪ ۶۸‬به دنبال اخراج "قاسم غلامزاده" ، ‪ ۱۰‬نفره به بازی ادامه داد.

پیش از آغاز این دیدار بازیکنان و تماشاگران حاضر در ورزشگاه به دلیل درگذشت مادر "فیروز کریمی" سرمربی تیم استقلال تهران ، یک دقیقه سکوت کرده و فاتحه خواندند.

در دیگر دیدار مهم این هفته ، تیم مدعی صبا باتری تهران با نتیجه ‪۲‬ بر یک مغلوب تیم ذوب‌آهن اصفهان شد تا نتواند به صدر جدول رده‌بندی راه یابد.

تیم ملوان بندرانزلی نیز در ادامه روند ناکامی‌های خود در دور برگشت لیگ برتر مقابل تیم انتهای جدولی شیرین فراز کرمانشاه متوقف شد و در مکان هفتم جدولی رده‌بندی باقی ماند.

همچنین تیم سایپا تهران (مدافع عنوان قهرمانی) با نتیجه ‪ ۲‬بر یک از سد استقلال اهواز گذشت و تیم صنعت مس کرمان با یک گل مقابل صنعت نفت آبادان تن به شکست داد تا "امیر قلعه نویی" سرمربی جدید تیم صنعت مس تجربه تلخ شکست را در فصل جاری لیگ برتر بچشد.

نتایج کامل دیدارهای عصر امروز به شرح زیر است :
.................................................


* استقلال تهران ‪ ۴‬برق شیراز ‪۲‬
گل‌های استقلال : میثم منیعی در دقیقه ‪ ، ۲۳‬امید روانخواه در دقیقه ‪۵۰‬ و علیرضا منصوریان در دقیقه ‪ ۸۹‬و محسن یوسفی در دقیقه ‪۹۰+۳‬
گل برق شیراز : امیر حسین صادقی (مدافع استقلال تهران) در دقیقه ‪ ۵۲‬و احتشام ساسانی در دقیقه ‪۹۰+ ۵‬
اخراج : قاسم غلامزاده در دقیقه ‪ ۶۸‬بازیکن تیم برق شیراز

* ذوب‌آهن اصفهان ‪ ۲‬صبا باتری تهران یک
گل‌های ذوب‌آهن : مرتضی اسدی بازیکن صبا باتری در دقیقه ‪ ۳۰‬و وحید امرایی در دقیقه ‪ ۵۰‬گل صبا باتری : محمد نوری در دقیقه ‪۶۰‬

* مس کرمان صفر صنعت نفت آبادان یک
گل صنعت نفت : صابر میر قربانی در دقیقه ‪۴۱‬

* راه‌آهن صفر پگاه گیلان یک
گل پگاه : محمدرضا مهدوی در دقیقه ‪۹۰+۴‬

* ملوان بندرانزلی ‪ ۲‬شیرین فراز کرمانشاه ‪۲‬
گل‌های ملوان : جلال رافخایی در دقیقه ‪ ۲۵‬و علی امیری در دقیقه ‪۶۱‬ گل‌های شیرین فراز : مجتبی انصافی در دقیقه ‪ ۲۷‬و محمد محمدیانی در دقیقه ‪۵۰‬

* استقلال اهواز یک سایپا تهران ‪۲‬
گل استقلال اهواز : سعید رمضانی در دقیقه ‪ ۸۳‬از روی نقطه پنالتی گل‌های سایپا : جواد آشتیانی در دقیقه ‪ ۶۷‬و امیر وزیری در دقیقه ‪۸۹‬
* پیکان تهران صفر ابومسلم خراسان صفر
در ادامه هفته بیست و سوم این مسابقه‌ها ، تیم‌های پاس همدان با فولاد مبارکه اصفهان و مقاومت سپاسی شیراز با پرسپولیس تهران روز یکشنبه هفته آینده به مصاف هم می‌روند.

/ 0 نظر / 14 بازدید