علی کریمی قرارداد خود با تیم فوتبال استیل آذین را ثبت کرد

علی کریمی قرارداد خود با تیم فوتبال استیل آذین را ثبت کرد

علی کریمی قرارداد خود با تیم فوتبال استیل آذین را ثبت کرد.

به گزارش ایسنا علی کریمی امروز با عقد قرارداد یک ساله به تیم استیل آذین پیوست و دقایقی پیش با حضور در هیات فوتبال استان تهران قرارداد خود را ثبت کرد.

در حالی امروز مهلت قانونی فصل نقل و انتقالات برای سه تیم تازه راه یافته به لیگ برتر به پایان می‌رسد که علی کریمی با حضور در هیات فوتبال قرارداد خود را با استیل آذین به ثبت رساند.

سازمان لیگ به تیم‌های استیل آذین، شاهین بوشهر و تراکتور سازی تبریز دو روز بیشتر از مهلت قانونی فرصت داد تا در زمینه جذب بازیکنان مورد نظر خود اقدام کنند.


http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1378273&Lang=P

 

/ 4 نظر / 4 بازدید
امروز ایرن

با ما باشید تا بی خبر نباشی لحظه به لحظه با امروز ایران . . . . . .... برای دسترسی سریعتر به امروز ایران با ما تبادل لینک کنید . . . . . با تشکر

سوت طلایی

سلام آقا این قدر به داورها بدبین نباش بعضی موقعه ها این مربی و بازیکن هستند که نمی خوان بنا به دلایلی یک بازی آروم و بدون حاشیه تمام بشه یعنی جو و طوری به هم می زنند که فقط و فقط داور ها به چشم بیاند.چون همیشه صداو سیما و رادیو و مطبوعات در اختیار این هاست و هر نوع جو سازی می کنند بعضی ها مثل بازیگران هندی و بعضی ها هم مثل این هالیودها بزن بزن؟!؟!؟! نمونش این مثلا تیم پرسپولیس که دو سه هفته مانده به لیگ مربیش مشخص شده و تا بیاد خودش و تیمش رو پیدا کنه هوادارهای تیم فشار میارند به مدیر عامل و نیمکت تیم و این ها هم چاره کار و در فشار به داورها می بینند و ... درد ما از ریشه است نه شاخه!!!!!

نیما

این علی رو هر کارش کنن بازم قرمزه. از پیروزی بدم اومد با این کارش.