نیوکاسل 3 – چلسی 2 : چه می‌کنی آقای بنیتس ؟

رافا بنیتس دمبا با، بازیکن سابق نیوکاسل را در خط حمله به میدان فرستاده بود و جان تری هم پس از تقریبا سه ماه دوری از میادین به دلیل مصدومیت زانو برای اولین بار در ترکیب ثابت چلسی قرار گرفته بود.

دو تیم موقعیت‌هایی داشتند تا این که خوناس گوتیرس در دقیقه 41 نیوکاسل را پیش انداخت. سانتر داویده سانتون از سمت چپ را خوناس به گل تبدیل کرد.

دمبا با که به دلیل برخورد بینی‌اش با کفش کولوچینی مصدوم شده بود پس از این گل زمین را ترک کرد و جایش را به فرناندو تورس داد.

فرانک لمپارد در دقیقه 55 بازی را مساوی کرد. او روی یک پرتاب اوت که روی پایش نشست دروازه رود کرول را از فاصله 25 متری گشود.

سپس با فرار برانیسلاو ایوانوویچ از سمت راست و پاس او به فرناندو تورس، شماره 9 چلسی توپ را به خوان ماتا سپرد تا او با ضربه‌ای کات‌دار در دقیقه 61 گل بعدی را بزند.

نیوکاسل تلاش کرد به گل برسد و سیسوکو در دقیقه 68 گل زد. دفع پتر چک روی ضربه یوان گوفران را سیسوکو در اولین بازی خانگی‌اش برای نیوکاسل به گل تبدیل کرد.

هر دو تیم تلاش کردند گل برتری را بزنند و در نهایت نیوکاسل با فرار سانتون و پاس او به سیسوکو که با ضربه محکم او در دقیقه 90 همراه شد به گل رسید.

منبع : سایت گل

/ 0 نظر / 12 بازدید