اخبار جدید باشگاه استقلال تهران

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نوعی، سرمربی تیم استقلال ساعت 16 امروز با حضور در دفتر دکتر علی فتح‌اله‌زاده،  مدیرعامل استقلال قرارداد خود را با آبی‌پوشان امضاء کرد.

قرار است این قرارداد به زودی در هیأت فوتبال به ثبت برسد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،سید امین منوچهری، مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سایپا عصر امروز با حضور در دفتر کار دکتر علی فتح‌اله‌زاده مدیرعامل استقلال قرارداد داخلی 2 ساله‌ای را با استقلال منعقد نمود. این جلسه با حضور مدیرعامل باشگاه استقلال و علی امیری معاون و امیر قلعه‌نوعی سرمربی استقلال برگزار شد.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال اعضای کادر فنی استقلال انتخاب شدند.

بر این اساس مجید صالح ، کریم بوستانی و ستار همدانی به عنوان مربیان استقلال در این فصل انتخاب شدند همچنین حمید بابازاده به عنوان مربی دروازه‌بان‌های استقلال فعالیت خواهد کرد. ایمان عالمی به عنوان مربی آنالیزور و نیما رسولی به عنوان آنالیزور حضور خواهند داشت.

گفتنی است؛ پیش از این نیز میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست منصوب شده بود.

 

به گزارش رسمی سایت باشگاه استقلال، میرشاد ماجدی، پیشکسوت استقلال و کارشناس فوتبال به عنوان سرپرست تیم استقلال انتخاب شد.
قرار است به زودی ماجدی حکم سرپرستی خود را از دکتر علی فتح‌اله‌زاده،  مدیرعامل باشگاه استقلال دریافت کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، آرش برهانی، مهاجم استقلال صبح امروز با حضور در باشگاه استقلال در جلسه‌ای که با دکتر علی فتح‌اله‌زاده،  مدیرعامل استقلال برگزار کرد قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با آبی‌پوشان تمدید کرد.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، میلاد میداودی،مهاجم استقلال صبح امروز با حضور در باشگاه استقلال قرارداد خود را با آبی‌پوشان تمدید کرد تا بار دیگر در  خدمت استقلال باشد.
این جلسه با حضور دکتر فتح‌اله‌زاده،مدیرعامل استقلال، دکتر امیدوار رضایی،عضو هیات‌مدیره و علی امیری،معاون باشگاه برگزار شد.     

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، حنیف عمران‌زاده،مدافع استقلال صبح امروز با حضور در باشگاه استقلال قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.
این جلسه با حضور دکترفتح‌اله‌زاده،مدیر‌عامل ‌استقلال و امیدوار رضایی،عضو هیات‌مدیره برگزار شد.

/ 0 نظر / 18 بازدید