جر و بحث خفیف قلعه نویی با جعفری: نگاه مسئولان تراکتور به درد سال آینده نمی‌خورد

 

او در خصوص روند مذاکرات با باشگاه تراکتور سازی گفت: «4 هفته به پایان مسابقات باقی مانده بود که جلسه‌ای با آقای جعفری برگزار کردیم و در همان جا چشم انداز تراکتورسازی را توضیح دادم. در همان جلسه گفتم نیاز داریم که تیم خوبی ببندیم درست مثل کاری که آقای رویانیان برای پرسپولیس انجام می‌دهد.خواستیم با تمام بازیکنان تسویه کنیم و شرایط خوبی برای آنها مهیا شود. من نمی‌خواهم تیمی ببندم که مردم آذربایجان را زجر دهم. اعلام کردم که از فردا کارم را شروع خواهم کرد البته اگر شرایط مهیا شود.»

 


 او ادامه داد:« در جلسه‌ای که با آقای سعد محمدی داشتیم گفتم ته دلم می‌گوید در تراکتور سازی بمانم و این تیم را قهرمان ایران و آسیا کنم ولی صادقانه بگویم 3،4 روز پیش با آقای جعفری صحبت کردم که ایشان گفت حتی هزار تومان در حساب باشگاه پول نداریم. با این حال باید بگویم جعفری یک تنه در سال قبل که خیلی مشکلات داشتیم به ما کمک کرد.»
قلعه نویی در پاسخ به این سؤال که آیا پیشنهاد 3 میلیاردی برای خودتان و دستیاران‌تان برای ادامه حضور در تراکتورسازی صحت دارد، اظهار داشت:« خدا را شاهد می‌گیرم در صحبت‌هایم کوچکترین بحثی در مورد حق و حقوق من نشد، حتی اعلام کردم به خاطر مردم آذربایجان سفید امضا‌ می‌کنم و هیچ بحثی در مورد قرارداد من صورت نگرفت.»
 او در خصوص اینکه بعد از شکست استقلال مقابل سپاهان به عنوان جدی‌ترین گزینه هدایت آبی پوشان مطرح شده گفت:« بارها اعلام کرده‌ام که اولویتم تراکتورسازی است چون به این تیم برنامه‌ داده‌ام و دوست دارم آنجا بمانم اما در حال حاضر دو هفته زمان از دست داده‌ایم و برخی از بازیکنانی که می‌خواستم به تیم‌های دیگر رفته‌اند و برخی دیگر از تیم خودمان در حال جدایی هستند.همیشه در این مواقع حرف و حدیث وجود دارد که قلعه نویی به فلان جا می‌رود اما تا این لحظه تمام فکرم تراکتورسازی است و به آقای سعدمحمدی گفته‌ام دوست دارم در تراکتورسازی بمانم.خدا را شاهد می‌گیرم که نه به تراکتورسازی لیست داده‌ام و نه به تیم دیگری.»
در ادامه برنامه در حالی که محمد حسین جعفری مدیرعامل تراکتورسازی روی خط آمده بود قلعه نویی گفت:« اگر موفقیتی در تراکتورسازی بوده حاصل کار گروهی بود اما سال گذشته در زمان پرداخت‌ها خیلی مشکل داشتیم. بعد از بازی با سایپا که دو روز به عید نوروز باقی مانده بود سوار ماشین شدم و رفتم و نتوانستیم به بازیکنان پول بدهیم.»
قلعه نویی هم گفت:« جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم که با معرفت ایستادند ولی مقابل آقای جعفری می‌گویم که این نگاه به درد سال آینده نمی‌خورد. از ایشان بپرسید که آیا من در خصوص قراردادم حرفی زده‌ام؟ اگر کم کاری شده از ایشان نبوده و دیگران کم کاری کرده‌اند ولی وقتی پولی نباشد سال آینده به مشکل می‌خوریم و من نمی‌خواهم مثل نسف‌قارشی زنگ تفریح باشیم.»
قلعه نویی در خصوص اظهارات جعفری مبنی بر اینکه بازیکنان تنها 20 درصد از باشگاه طلبکارند گفت:« سال گذشته هم از این صحبت‌ها زیاد زده شد ولی در صحبتی که با بازیکنان داشتم آنها اعلام کردند بیش از 30،40 درصد طلبکار هستند. طبق گفته آقای جعفری سال گذشته 12 میلیارد هزینه کل باشگاه بود که در این بین هزینه کادر فنی و بازیکنان نزدیک 8-9 میلیارد می‌شد.»
 دربرنامه امروز ورزش و مردم مشخص شد که قلعه نویی و جعفری بایکدیگر مشکل دارند و به نظر می رسد جدایی قلعه نویی از تراکتور و حضورش در استقلال تقریبا قطعی است.البته اگر جعفری از تراکتور برود شاید قلعه نویی بماند.

منبع : گل

 

/ 0 نظر / 15 بازدید