استقلال تهران مقابل برق شیراز با تساوی یک بر یک متوقف شد

Ghalenoei

تیم استقلال تهران در ادامه رقابت های فوتبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران مقابل برق شیراز متوقف شد. دراین دیدار عقب افتاده از هفته پنجم لیگ برتر که در حضور 60 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، دو تیم در پایان 90 دقیقه تلاش به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافتند. "صمد زارع" مدافع تیم برق شیراز در دقیقه 17 به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد اما "مهدی کریمیان" یک دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند. "‌یدالله اکبری"‌ هافبک تیم استقلال در دقیقه 78 یک ضربه پنالتی را به سود این تیم به هدر داد.
اسامی بازیکنان دو تیم در این دیدار به شرح زیر است :
بازیکنان برق شیراز :‌ سجاد بیرانوند، صمد زارع، مسعود نظر زاده، محمد آفند، محسن نیک خواه (علیرضا نظر زاده از دقیقه 23 ) ، مهدی کریمیان، داریوش یزدانی،‌ ستار زارع،‌ مهدی شیری،‌ حمید جعفری ( همت عابدی ن‍ژاد از دقیقه 37) و فرید عابدی ( ویلیام مورنو از دقیقه 87) ‌
بازیکنان استقلال تهران :‌ وحید طالب لو، پژمان منتظری،‌ پیروز قربانی، هادی ‌شکوری،‌ خسرو حیدری ،‌ میثم منیعی،‌ یدالله اکبری (‌علی علیزاده از دقیقه 81) ، مجتبی ‌جباری،‌ فابیو جان واریو،‌ سیاورش اکبر پور (‌ابراهیم تقی پور از دقیقه 4+ 90)‌و آرش برهانی ( فرهاد مجیدی از دقیقه 63)
در دیگر دیدارهای مهم این هفته،‌ تیم پیکان قزوین با دو گل ابومسلم مشهد را شکست داد و در صدر جدول رده بندی قرار گرفت، ذوب آهن اصفهان با نتیجه دو بر دو مقابل صبا باتری قم متوقف شد و تیم های ملوان انزلی و پیام مشهد به ترتیب با برتری برابر مس کرمان و استقلال اهواز از رده های انتهایی جدول رده بندی فرار کردند.
نتایج کامل دیدارهای عصر امروز به شرح زیر است :‌
* استقلال تهران 1 برق شیراز 1
گل استقلال :‌ صمد زارع در دقیقه 17 ( مدافع برق شیراز)
گل برق : مهدی کریمیان در دقیقه 18
* پیکان قزوین 2 ابومسلم مشهد صفر
گل های پیکان :‌ محمدرضا طهماسبی‌ در دقیقه 11 از روی نقطه پنالتی و ‌ایمان حیدری‌ در دقیقه 72
* ذوب آهن اصفهان 2 صبا باتری قم 2
گل های ذوب آهن :‌ ایگور کاسترو در دقایق 33 و 55
گل های صبا باتری :‌ غلامرضا رضایی"‌ در دقیقه 23 و عباس قاسمی در دقیقه 73 ( دروازه بان ذوب آهن)
* ملوان بندر انزلی 1 مس کرمان صفر
گل ملوان : مرتضی ابراهیمی در دقیقه 66 ( مدافع مس کرمان)‌
* پاس همدان 1 راه آهن شهر ری صفر
گل پاس : حنیف عمران زاده در دقیقه 88
* پیام مشهد 2 استقلال اهواز 1
گل های پیام : اشپیتی آرفی در دقایق 21 و 42
گل استقلال اهواز :‌ مهدی دغاغله در دقیقه 4
* مقاومت سپاسی شیراز 1 داماش گیلان 1
گل مقاومت : شهرام گودرزی در دقیقه 1+‌45
گل داماش : بهنام افشه در دقیقه 85
در ادامه این هفته از مسابقه ها،‌ تیم های سایپا کرج با سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران با فولاد خوزستان عصر فردا (شنبه)‌به مصاف هم می روند.
در جدول رده بندی این رقابت ها، تیم پیکان تهران با کسب 21 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به ذوب آهن در صدر جدول رده بندی ایستاده و تیم های برق شیراز و مس کرمان به ترتیب با 19 و 16 امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار گرفتند.
تیم استقلال تهران نیز با کسب 15 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم پرسپولیس و پاس همدان در مکان پنجم جدول رده بندی ایستاد.

/ 0 نظر / 54 بازدید