پیکان قزوین در زمین خود مقابل پرسپولیس متوقف شد

Perspolis

در ادامه رقابتهای هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برتر دو تیم پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه شهید رجایی قزوین به قضاوت هدایت الله ممبینی به مصاف هم رفتند که در پایان دو تیم به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند. پرسپولیس در دقیقه 3 توسط ابراهیم توره به گل اول دست یافت. این تیم در دقیقه 7 نیز صاحب یک ضربه پنالتی شد که علیرضا نیکبخت واحدی نتوانست این توپ را به گل تبدیل کند و محمد محمدی ضربه را مهار کرد.
برای تیم فوتبال پیکان ایمان حیدری در دقیقه 33 و محمدرضا طهماسبی 37 گل زدند تا این تیم بازی باخته در نیمه اول را با پیروزی عوض کند. پرسپولیس موفق شد در دقیقه 52 بازهم توسط ابراهیم توره به گل دوم و تساوی دست پیدا کند.

در ادامه این دیدار پرسپولیس در دقیقه58 بازهم صاحب یک ضربه پنالتی شدند که این بار هم علیرضا نیکبخت واحدی مثل پنالتی اول موفق عمل نکرد و محمد محمدی ضربه دوم پنالتی را هم مهار کرد.

هدایت الله ممبینی که قضاوت این دیدار را برعهده داشت به میثم خسروی و ایمان حیدری از تیم پیکان و پژمان نوری از تیم پرسپولیس کارت زرد نشان داد و علی قربانی بازیکن تیم فوتبال پیکان را به دلیل اعتراض به تصمیم داور و ورود غیرقانونی به زمین از روی نیمکت اخراج کرد.

تیم فوتبال پیکان با این تساوی 29 امتیازی شد و همچنان در صدر جدول باقی ماند و تیم پرسپولیس با 23 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفت.

/ 4 نظر / 13 بازدید
مدیریت

مدیریت پیکان خیلی بهتر شده مدیریت بی نقص=پیروزی

بهرام(اویان)

همه تیم ها قویتر شدند دیگه نمی شه گفت که کی از پیش باخته است. ولی خودمونیم تیم های استقلال و پرسپولیس کم کم دارند محو میشن!

نسیم

سلام محمد رضای عزیز. ممنون که به من سر زدی. من اون یکی وبلاگت رو هم لینک کردم. ببخشید فکر میکردم تا حالا که لینک کرده بودم قبلا. برای همین تا الان طول کشید[خجالت][خجالت][ماچ][ماچ][ماچ]شاد و موفق باشی[ماچ][ماچ][ماچ]