منچستر یونایتد لیگ قهرمانان فصل 2008/2007 را فتح کرد

منچستر یونایتد انگلستان توانست در ضربات پنالتی و با شانس چلسی انگاستان را شکست داد و فاتح لیگ قهرمانان فصل ٢٠٠٨/٢٠٠٧ شد.

این بازی در حالی به سود منچستر یونایتد به اتمام رسید که در دقیقه ٢۶ کریستیانو رونالدو با ضربه سر بی نقص خود دروازه پیتر چک را گشود ودر ادامه کار منچستر یونایتد حتی میتوانست گل دوم را به سمر برساند ولی در دقایق پایانی نیمه اول مایکل اسین ضربه ای را به سوی در وازه شلیک کرد که ون در سار توپ را ناقص دفع کرد تا فرانک لمپارد دروازه را باز کند.

در نیمه دوم بازی کاملا بازی در دست چلسی بود که نتیجه آن یک توپ به تیرک دروازه برخورد کرد تیمه دوم هم بدون رد و بدل شدن گلی بین دو تیم بازی به پایان رسید تا این بازی به وقت اضافه کشید.

در نیمه دوم وقت اضافه باز هم با حمله همه جانبه تیم چلسی همراه شد تا اینکه با شوت سر کش بالاک به سمت دروازه منچستر همراه شد و در پی آن توپ به لمپارد رسید و او توپ را به تیر دروازه زد ولی در ادامه بازی طی یک درگیری که کارلوس توز راه انداخت دیدیر دروگبا اخراج شد در ادامه یک حمله خطرناک منچستری ها ترتیب دادند جان تری با رشادت تمام توپ را از ورود به دروازه بدون دروازه بیرون کشید.

در پنالتی ها اول توز پنالتی اول خود را گل کرد در ادامه هم بالاک و کریک و بلتی هم پنالتی خود را گل کردند تا نوبت برسد به پنالتی کریستیانو رونالدو پنالتی خود را از دست داد با درخشش پیتر چک در پی آن هارگریوز و نانی و برای منچستر ولمپارد و اشلی کول و پنالتی خو را گل کردند تا رسید به پنالتی جان تری که در یک لحضه دراماتیک پناتی خود را ازدست داد که این بازیکن لیز خورد مثل دیوید بکام مقام تیم ملی ترکیه که تا رسی به پنالتی های تک که اندرسون و گیگز پنالتی های خود را گل کردند ولی در آخر نیکولاس آنلکا پنالتی خود را در حالی از دست داد که قبل از آن نشان داد پنالتی خود را کجا میزند و در ادامه پنالتی خود را در همان مسیر زد تا منچستر یونایتد با شانس بسیار بسیار زیاد قهرمان شود.

منچستر یونایتد ١-١ چلسی (کریستیانو رونالدو ٢۶ - فرانک لمپارد ۴۵)

پنالتی : منچستر یونایتد ۶-۵ چلسی

مجموع : منچستر یونایتد ٧-۶ چلسی

(ورزشگاه لوجنی شهر مسکو : این بازی در یک هوای سرد و بارانی به انجام رسید)

 

/ 1 نظر / 14 بازدید
اینجانب

سلام! وب جالبیه!!! من یه مدتی بود که فوتبالو ول کرده بودم!!ولی فقط توی کامپیوتر بازی میکردم![نیشخند]یعنی نگاه نمی کردم و فقط نتیجه ارو از دادشم می پرسیدم!ولی من با فینال جام باشگاه های اروپا به فوتبال برگشتم!!![تایید] به هر حال با تبادل لینک موافقی؟ اگر طرفدار من یونابتد هستیید مثل من! پس بهتون نبریک می گم!!!!![تایید]