اسپانیا در جام کنفدراسیون‌ها سوم شد

 

سایت گل: اسپانیا و آفریقای جنوبی دیدار رده‌بندی جام کنفدراسیون‌ها را برگزار کردند. این بازی در ورزشگاه رویال بافوکنگ شهر روستنبورگ برگزار شد. قهرمان اروپا با آرایش 2-4-4 پا به میدان گذاشت و آفریقای جنوبی از روش 1-5-4 استفاده کرد. تماشاگران کمی برای این دیدار به ورزشگاه آمده بودند و این با توجه به میزبان بودن آفریقای جنوبی عجیب بود. دو تیم موقعیت‌های بسیاری روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند ولی اسپانیا موقعیت‌های بیشتر و جدی‌تری به وجود آورد. در دقیقه 72 اولین گل دیدار به ثمر رسید.

پاس تشابالالا به کاتلگو امفلا رسید و او پس از کنترل بد توپ، آن را از فاصله‌ای نزدیک به سقف دروازه آفریقای جنوبی زد. اسپانیا به سرعت به دنبال زدن گل تساوی بود. آنها در دقیقه 87 با سانتر داوید سیلوا و ضربه زیبای دانیل گیسا به گل تساوی رسیدند. یک دقیقه بعد گیسا گل دوم را هم زد. او قصد داشت توپ را روی دروازه حریف سانتر کند اما توپ مستقیما وارد دروازه شد. در آخرین لحظات بازی آفریقای جنوبی یک ضربه ایستگاهی به دست آمد و امفلا آن را با یک ضربه فوق‌العاده به گل تساوی تبدیل ساخت تا بازی به وقت اضافی کشیده شود.

در وقت اضافی کاسیاس چند بار موقعیت‌های حریف را گرفت. اسپانیا در اولین دقیقه نیمه دوم وقت اضافی به گل برتری رسید. ژابی آلونسو یک ضربه ایستگاهی را روی دروازه حریف ارسال کرد و قصد او این بود که یکی از بازیکنان با ضربه سر دروازه حریف را باز کند، اما توپ مستقیما به دروازه رفت تا اسپانیا که در دیدار قبل شکستی نامتعارف مقابل آمریکا متحمل شده بود بتواند به عنوان سوم دست یابد.

 

/ 1 نظر / 14 بازدید
مای تم

سلام دوست عزيز وب سايت MyTheme.ir (قالب من) راه اندازي شد. در اين سايت جديدترين ، زيبا ترين و بهترين قالب هاي وبلاگ و وب سايت رو مي توني بصورت رايگان استفاده كني. اگه مي خواي وبلاگت جذابيت زيادي واسه بازديد كنندگان داشته باشه پيشنهاد مي كنم حتما يه سر بزن قالب ها رو ببين و انتخاب كن. موفق باشي