پرسپولیس و الشباب در عربستان به تساوی بدون گل دست یافتند

Perspolis

در ادامه دومین هفته رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های الشباب عربستان و پیروزی ایران از گروه دو ، سه شنبه شب در ورزشگاه ملک فهد ریاض به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این بازی با تساوی بدون گل پایان یافت. در نیمه نخست این دیدار با وجود حملات ابتدایی الشباب این تیم پیروزی بود که توانست به مرور ابتکار عمل در میدان را به دست بگیرد و بازیکنان این تیم چند فرصت مناسب گلزنی را به دست آوردند که در به ثمر رساندن ضربه آخر دقت کافی را نداشتند.

با آغاز نیمه دوم تیم الشباب تلاش کرد با سرعت بخشیدن به بازی، پاس‌های عمقی و شوتزنی دروازه پیروزی را تهدید کند اما با بی‌نتیجه ماندن این حملات ، بار دیگر پیروزی میانه میدان را در اختیار گرفت اما، این مدافعان الشباب بودند که در آخرین لحظات دروازه میزبان عربستانی را نجات دادند.

در دقایق پایانی این دیدار میزان حملات پیروزی با آمدن حمید علی عسگر، ابراهیم توره و محمد منصوری افزایش یافت اما در شرایطی که پیروزی بر میزبان خود برتری داشت این دیدار با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

در دیگر دیدار این گروه الغرافه قطر موفق شد میزبان خود الشارجه امارات را بانتیجه ‪ ۲‬بر صفر شکست دهد.

بدین ترتیب در گروه دو، الشباب عربستان و پیروزی ایران هردو با ‪۴‬ امتیاز اول ودوم هستند والغرافه با ‪ ۳‬و الشارجه بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم ایستاده اند.

پیروزی در این دیدار با ترکیب علیرضا حقیقی ، رحمان رضایی، مجتبی شیری ، سپهر حیدری ، علیرضا محمد ، پژمان نوری، مازیار زارع ، کریم باقری، هادی نوروزی (حمید علی عسگر)، علیرضا واحدی نیکبخت ( محمد منصوری) و علی کریمی (ابراهیم توره ) به مصاف حریف رفت. نیکبخت و کریمی بازیکنان اخطاری این دیدار بودند.

تیم‌های فوتبال پیروزی و الشباب در نخستین دیدارهای خود با نتیجه مشابه ‪ ۳‬بر یک برابر حریفانشان به پیروزی رسیده بودند.

/ 0 نظر / 12 بازدید