در ادامه هفته 30 لیگ برتر (استقلال با 3 گل راه آهن را شکست داد)

 9771f90f2c27483da5d5576fc83ba07b.jpg

تیم فوتبال راه آهن تهران مقابل تیم استقلال تهران تن به شکست سنگین داد. در این بازی که از هفته سی ام لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران (جام خلیج فارس) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد ، تیم استقلال با نتیجه ‪ ۳‬بر صفر تیم راه آهن تهران را شکست داد. فرهاد مجیدی در دقیقه ‪ ۳‬بازی از روی نقطه پنالتی ، میثم منیعی در دقیقه ‪ ۸۳‬و علی علیزاده در دقیقه ‪ ، ۸۸‬گل‌های تیم استقلال را به ثمر رساندند و تیم استقلال با ‪ ۴۱‬امتیاز به رده هشتم جدول رده بندی صعود کرد.

تیم راه آهن تهران با ‪ ۳۵‬امتیاز همچنان در جایگاه چهاردهم جدول رده بندی باقی ماند.

قضاوت این دیدار را سعید بخشی زاده (داور وسط ) با کمک داوود رفعتی و مجید ویشگاهی (کمک ها) و سیدمهدی سیدعلی (داور چهارم ) برعهده داشت.

این گزارش حاکی است ، در دومین دیدار عصر روز جمعه ، تیم فوتبال پاس همدان در ورزشگاه تختی شهرستان آبادان با نتیجه ‪ ۲‬بر یک میزبان خود تیم صنعت نفت آبادان را شکست داد. در این دیدار که قضاوت آن برعهده سعادت باغبان بود ، وریا غفوری در دقیقه ‪ ۴۸‬و سیدمحمد علوی در دقیقه ‪ ۸۰‬از روی نقطه پنالتی برای تیم پاس همدان گلزنی کردند.

همچنین صابر میرقربانی در دقیقه ‪ ۷۱‬از روی نقطه پنالتی تنها گل تیم صنعت نفت آبادان را به ثمر رساند.

در این دیدار ، دروازه بان تیم پاس همدان در دقیقه ‪ ، ۱۵‬ضربه پنالتی پیمنتا را مهار کرد و سیدمحمد علوی بازیکن تیم پاس همدان در دقیقه ‪ ۸۹‬از زمین بازی اخراج شد.

تیم پاس همدان با این پیروزی ‪ ۴۵‬امتیازی شد و به رده چهارم جدول رده بندی صعود کرد و تیم صنعت نفت آبادان نیز با ‪ ۳۱‬امتیاز در رده شانزدهم جدول جای گرفت.

در حال حاضر سپاهان اصفهان با ‪ ، ۵۳‬پیروزی تهران با ‪ ۴۹‬و صبا باتری تهران با ‪ ۴۸‬امتیاز به ترتیب در رده‌های اول تا سوم جدول رده بندی قرار دارند.

برنامه مسابقات هفته سی یکم به شرح زیر است :


روز شنبه ‪ ۱۴‬اردیبهشت ماه :

برق شیراز - فولاد مبارکه سپاهان در حافظیه شیراز
سایپا کرج - پیروزی تهران در آزادی تهرانروز دوشنبه ‪ ۱۶‬اردیبهشت ماه :

صبا باتری تهران - صنعت نفت آبادان در درخشان رباط کریم
ذوب آهن اصفهان - پاس همدان در ذوب آهن فولاد شهر
استقلال اهواز - راه آهن تهران در تختی اهواز
شیرین فراز کرمانشاه - پگاه گیلان در آزادی کرمانشاه
ملوان بندرانزلی - پیکان تهران در تختی بندرانزلی
صنعت مس کرمان - ابومسلم مشهد در کرمان
استقلال تهران - مقاومت شهید سپاسی شیراز در آزادی تهران

/ 0 نظر / 13 بازدید