پرسپولیس تنها 2 دقیقه برنده بود/ حیدری منجی سرخابی‌ها

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 19:15 امروز دو تیم پرسپولیس و استقلال اهواز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که جدال آنها در پایان به نتیجه تساوی یک بریک انجامید.

تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل محرومیت انضباطی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برابر استقلال اهواز صف آرایی کرده بود، در این بازی نمایشی ضعیف و دور از انتظار داشت.

شاگردان کرانچار در طول بازی برای رسیدن به دروازه حریف بدون طرح و برنامه عمل کردند تا اینکه روی یک اتفاق در دقایق پایانی توسط سپهر حیدری به گل برتری رسیدند. این مدافع پیش تاخته در دقیقه 83 ضربه کرنر ارسالی میثم بائو را پس از تاثیری که خلیلی روی توپ داشت به تور دروازه استقلال اهواز چسباند و تیمش را پیش انداخت.

2 دقیقه پس از ثبت این گل استقلال اهواز روی اشتباه سپهر حیدری و میثاق معمارزاده به گل تساوی رسید. در شرایطی که معمارزاده برای مهار یک توپ سرگردان در محوطه جریمه پرسپولیس از دروازه خارج شده بود، سپهر حیدری بدون دلیل ضربه‌ای را به ثوپ زد که به جای معمارزاده به اسماعیل شریفات، مهاجم استقلال اهواز رسید تا او دروازه خالی سرخپوشان را باز کند.

پس از این گل دو تیم بارها تا آستانه فروپاشی دروازه یکدیگر پیش رفتند اما مهاجمان آنها در زدن ضربات نهایی کم دقت عمل کردند تا بازی با نتیجه تساوی یک بریک به اتمام برسد.

با این تساوی تیم فوتبال پرسپولیس 2 امتیازی شد و در فاصله 4 امتیازی استیل آذین، صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت.

قضاوت دیدار پرسپولیس - استقلال اهواز برعهده یدالله جهانبازی بود. او در این بازی به رضا معقولی، عبدالله توحیدی مهر و مهدی دغاغله از تیم استقلال اهواز کارت زرد نشان داد.

در دیگر دیدار باقیمانده از روز نخست هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم فولاد خوزستان با نتیجه تساوی یک بریک مقابل پیکان قزوین متوقف شد. در این بازی ابتدا تیم فولاد با گلزنی جابا موجیری در دقیقه 35 از میهمان خود پیش افتاد و با گل دقیقه 73 سعید لطفی بازی به تساوی کشیده شد.


http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=929460

 

/ 2 نظر / 14 بازدید
فائزه

سلام ممنونم که سر می زنین من حقیقتا ترم تابستونی گرفتم وواقعا درگیر درسام هستم [گل][لبخند][بغل]

هادی جلالی سوسنگرد

خوزستان برزیلته[دست]