پرسپولیس با نتیجه دو بر یک را آهن شهر ری را شکست داد

Perspolis

تیم های راه آهن شهر ری و پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر و در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان نیمه اول، سرخپوشان تهرانی یک بر صفر حریف را شکست دادند.
ابراهیم توره، بازیکن سنگالی پرسپولیس در دقیقه 35 با یک ضربه سر، دروازه راه آهن را باز کرد تا این تیم با پیروزی، نیمه اول را به پایان برساند.
با شروع نیمه دوم، بازی در شرایطی کاملا هجومی پیگیری شد و در دقیقه 69 داوود حقی از روی نقطه پنالتی برای راه آهن گلزنی کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.
سپهر حیدری در ادامه و در دقیقه 72، با یک ضربه سر، گل دوم را برای پرسپولیس به ثمر رساند تا 2 بر یک به پیروزی برسند و 3 امتیاز را به دست آورند.
خداداد افشاریان قضاوت این مسابقه را بر عهده داشت که مهدی تارتار و ابوذر رحیمی از تیم راه آهن را با کارت های زرد جریمه کرد.
بازیکنان تیم پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، سپهر حیدری، نبی‌ا... باقری ها، مازیار زارع، علیرضا محمد، ایوان پتروویچ، کریم باقری (محمد منصوری)، علی کریمی (حمیدعلی عسگر)، مجتبی شیری، ‌ابراهیم توره و حسین بادامکی (علیرضا نیکبخت واحدی)

بازیکنان تیم راه آهن شهر ری:
حسین آشنا، رضا نورمحمدی، ابوذر رحیمی، ابراهیم کریمی،‌ مجید نوری محمدی (احمد تقوی)، حسین پاشایی، داوود حقی، مهدی تارتار، مجتبی زارع، محسن میرابی (علی محمد دهقان) و سهراب انتظاری

 

نتایج کامل بازیهای هفته ١٧ لیگ برتر فوتبال ایران : (پایان نیم فصل)

مقاومت سپاسی شیراز ١-٠ سپاهان اصفهان

داماش گیلان ١-٠ پاس همدان

ذوب آهن اصفهان ٢-٢ فولاد خوزستان

پیکان قزوین ١-١ مس کرمان

صبا باطری قم ١-٠ سایپا کرج

اسقلال اهواز ١-٠ برق شیراز

پرسپولیس ٢-١ راه آهن شهر ری

استقلال تهران ۵-٠ پیام مشهد

ابومسلم مشهد ٢-٢ ملوان بندر انزلی

 

/ 0 نظر / 17 بازدید