تیم ملی فوتبال ایران از رسیدن به جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی بازماند

South Africa 2010 World Cup

سایت گل - با تساوی بدون گل و مشکوک عربستان و کره شمالی ، ایران به طور رسمی از مرحله نهایی جام جهانی حذف شد . این اتفاق در شرایطی رخ داد که تیم ملی از سه بازی آخر 5 امتیاز گرفته و با توجه به سطح کیف تیم عربستان امید بسیاری به صعود به عنوان تیم سوم داشت.

اما بازی عجیب عربستان و کره در ریاض که هردو اصرار به گل نزنی داشتند ، این فرصت را از ایران گرفت. حالا کره شمالی به عنوان تیم دوم و فقط با یک امتیاز اختلاف به همراه همسایه جنوبی به جام جهانی صعود کرده و عربستان برای بازی پلی آف به دیدار بحرین خواهد رفت . ما هم سهمی جزافسوس نداریم . تمام شد و رفت.

 مبارک آقایان علی آبادی و کفاشیان و تاج وبقیه. مبارک آن کسی که راسا دستور داد علی دایی به جای قطبی سرمربی ایران شود و سپس شخصا دستور برکناری اش را داد. مبارک !

تاریخ: ١٣٨٨/٣/٢٧

گروه ١ :

استرالیا ٢-١ ژاپن

بحرین ١-٠ ازبکستان

گروه ٢ :

کره جنوبی ١-١ ایران

عربستان ٠-٠ کره شمالی

جدول رده بندی گروه ١ منطقه آسیا مقدماتی جام جهانی ٢٠١٠ :

١- استرالیا ٢٠

٢- ژاپن ١۵

٣- بحرین ١٠

۴- قطر ۶

۵- ازبکستان ۴

جدولی رده بندی گروه ٢ منطقه آسیا مقدماتی جام جهانی ٢٠١٠ :

١- کره جنوبی ١۶

٢- کره شمالی ١٢

٣- عربستان ١٢

۴- ایران ١١

۵- امارات ١

 

--------------------------------------------------------------------------------

تیمهای مستقیم صعود کرده از قاره آسیا به جام جهانی ٢٠١٠ آفریقای جنوبی:

استرالیا

ژاپن

کره جنوبی

کره شمالی

پلی آف قاره آسیا : (تیم های سوم گروه ١ و ٢) :

بحرین - عربستان (رفت و برگشت)


/ 5 نظر / 4 بازدید
نیوشا

سلام امید وارم حالت خوب باشه دوست عزیز من می خواستم با شما تبادل لینک داشته باشم اگر موافق هستین منو با نام اخبارجدید فوتبال لینک کنید و به من اطلاع بدین تا شمارم لینک کنم باتشکر نیوشا

علي رضا

سلام دوست عزيز وبلاگ قشنگي داري . من يكي از كاربراي قديمي سيستم وبلاگدهي بلاگها هستم . من بلاگها را انتخاب كردم چون بهترين سيستم وبلاگدهي را دارد ، داراي انجمن براي پاسخ به سوالات است ، بر پايه ي وردپرس و بسيار پيشرفته و با امكانات زياد است و داراي قالب هاي حرفه اي خبري است . = http://soccer.bloghaa.com/ من خيلي دوست دارم به دليل پيشرفته بودن قالب يك تيم حرفه اي را گردآوري كنم و با آن ها يك وبلاگ حرفه اي را درست كنم . من از شما دعوت مي كنم كه با من همكاري كني . ممنون . در ضمن به خاطر قدرداني از زحمات براي هر نويسنده مي توانم بنر اوكسين ادز يا ... را در .بلاگ بگذارم . اگر منت بذاري و قبول كني ممنون مي شوم .

سوت طلایی

3 داور فوتبال بازنشسته شدند 3 داور فوتبال بازنشسته شدند 3 داور فوتبال بازنشسته شدند

اویان

زندگينامه: رود فان نيستلروي (1976 - زندگينامه: رود فان نيستلروي (1976 -) زندگينامه: رود فان نيستلروي (1976 -) زندگينامه: رود فان نيستلروي (1976 -) زندگينامه: رود فان نيستلروي (1976 -) زندگينامه: رود فان نيستلروي (1976 -)