استقلال با تک گل سیاوش اکبرپور پاس همدان را شکست داد

Esteghlal 1-0 Pas Hamedan

دیدار دو تیم فوتبال استقلال تهران و پاس همدان با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال پایان یافت تا استقلال بعد از شکست هفته گذشته، همچنان صدرنشین جدول باقی بماند. در آخرین دیدار هفته بیست وهشتم لیگ برتر، استقلال تهران و پاس همدان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. تیم استقلال تهران برای جبران شکست سنگین هفته گذشته با تمام قوا و البته بدون جان واریو، وارد زمین شد.

در نیمه اول این دیدار، دو تیم یک بازی محتاطانه و تا حدودی متعادل را به نمایش گذاشتند.در این میان معدود فرصت‌های دو تیم با بی‌دقتی مهاجمان از دست رفت که سهم بازیکنان پاس بیشتر از استقلالی‌ها بود.

در نهایت این بازیکنان استقلال بودند که در دقیقه ‪ ۲۱‬روی ارسال زیبای خسرو حیدری توسط سیاوش اکبر پور به گل رسیدند.

بعد از این گل تیم پاس برای تهاجمی کردن بازی و جبران گل خورده، محمد غلامی را به جای اویس کرد جهان وارد بازی کرد اما، این تعویض نیز موثر نبود تا بازی در نیمه اول بانتیجه یک بر صفر به سود استقلال پایان یابد.

با شروع نیمه دوم، حملات دو تیم بخصوص پاس همدان برای جبران نتیجه ادامه یافت.بازیکنان پاس همدان برای جبران نتیجه و گل خورده، بازی به مراتب بهتری را نسبت به نیمه اول به نمایش گذاشتند و موقعیت‌های خوب گل زنی را با بی‌دقتی از دست دادند.

امیر قلعه نوعی نیز با تعویض فرهاد مجیدی و حضور این بازیکن در زمین به جای مهرداد پولادی نشان داد که قصد دارد تعداد گل‌های استقلال را در این دیدار افزایش دهد.

تیم پاس همدان در ادامه حملات خود و روی ضربه سنگین جواد شیرزاد توانست دیرک دروازه استقلال را به لرزه درآورد و سایر موقعیت‌های این تیم هم با بی دقتی از دست رفت.

حضور عباسفرد در دقیقه ‪ ۸۰‬به جای آرش برهانی در زمین نیز نشان داد که قلعه نوعی به هیچ عنوان قصد ندارد تیمش حالت تدافعی بگیرد.

هادی شکوری آخرین تعویض استقلالی‌ها بود که به دلیل مصدومیت سیاوش اکبرپور به جای وی در دقایق پایانی به زمین رفت .

فرهاد مجیدی با گرفتن کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. سیاوش اکبرپور، خسرو حیدری، بیژن کوشکی از تیم استقلال در این دیدار از سوی علیرضا فغانی داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

رینالدو و امیدرضا روانخواه با پشت سر گذاشتن مصدومیت بعد از مدت‌ها دوری از میادین، امروز روی نیمکت استقلال تهران نشستند.

حدود ‪ ۱۵‬هزار هوادار استقلالی در ورزشگاه حضور داشتند و ‪ ۵۰۰‬طرفدار پاس نیز در گوشه‌ای از ورزشگاه نظاره گر بازی بودند.

تعداد ‪ ۴۰‬خبرنگار و عکاس نیز وظیفه پوشش خبری و تصویری این بازی را بر عهده داشتند.

زمانی که تیم پاس گل اول را دریافت کرد، وینگو بگوویچ به اویس کرد جهان اعتراض کرد.اویس کرد جهان بعد از تعویضش به دلیل اعتراض، به مدت ‪۱۰‬ دقیقه به رختکن تیم رفت.

واعظ آشتیانی و انصاری اعضای هیئت مدیره استقلال در این دیدار در جایگاه ویژه حضور داشتند.

در دقایقی از بازی نیز، هوادارن به عملکرد داور مسابقه اعتراض کردند تیم استقلال با این پیروزی ‪ ۵۶‬امتیازی شده و تیم ذوب آهن نیز با ‪ ۵۳‬امتیاز همچنان نزدیکترین تعقیب‌کننده صدرنشین است.

/ 0 نظر / 18 بازدید