رای جدید کمیته استیناف سپاهان را صدرنشین کرد

FooladMobarekehSepahanSportClub.png

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال راى نهایى خود را در مورد دیدار تیم هاى سپاهان و پرسپولیس در چهارچوب آخرین دیدار دور رفت لیگ برتر اعلام کرد. در نشست عصر دیروز کمیته استیناف فدراسیون فوتبال که با حضور سیدرضا افتخارى، جعفررشادتى، علیرضا صالحى و ابراهیم خانى در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد، اعضا پس از بررسى مجدد پرونده و رسیدگى به اعتراض باشگاه سپاهان راى نهایى خود پیرامون این پرونده را به این شرح صادر کردند:
۱- با توجه به شرایط این تیم براى حضور در رقابتهاى لیگ قهرمانان آسیا و لزوم افزایش روحیه بازیکنان این تیم در آستانه این رقابتها، مقرر شد حکم اولیه کمیته انضباطى در مورد این پرونده تعدیل و کسر ۵ امتیاز ابتدایى به ۳ امتیاز کاهش یابد.
۲- محرومیت ۳ ماهه این تیم از بازى بدون تماشاگر و بیرون از شهر اصفهان به قوت خود باقى ماند اما با توجه به اینکه ۲ ماه از محرومیت فوق سپرى شده است، یک ماه باقیمانده این محرومیت در اصفهان و بدون حضور تماشاگراعمال خواهد شد.
۳- جریمه ۲۰ میلیون تومانى باشگاه سپاهان به ۱۰ میلیون تومان کاهش یافت.
۴- با توجه به دادخواست وکیل سرباز احمدى مبنى بر ادعاى خسارت و پرداخت هزینه هاى آتى از سوى باشگاه سپاهان، جریمه ۵۰ میلیون تومانى کمیته انضباطى به ۷۰ میلیون تومان افزایش یافت. همچنین جریمه ۲ میلیون تومانى باشگاه پرسپولیس به قوت خود باقى ماند.
با اعمال این راى تیم فوتبال سپاهان با ۳۹ امتیاز به صدر جدول رده بندى رقابتهاى لیگ برتر صعود خواهد کرد و تیم هاى صباباترى با ۳۸ و پرسپولیس با ۳۷ امتیاز در رده هاى دوم و سوم قرار مى گیرند.

/ 0 نظر / 15 بازدید