علی دائی : به آبروی خود در تیم ملی فکر می‌کنم

 ali-daei.jpg

 

 

 

 

 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت : تیم ملی بعد از بازی با کویت در مرحله مقدماتی جام جهانی ‪ ۲۰۱۰‬در قاره آسیا ، اردوی آمادگی خود را در آمریکا برپا خواهد کرد. تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب رقابت‌های فوق اواسط خردادماه به مصاف تیم کویت می‌رود. "علی دایی" عصر دوشنبه پس از دیدارش با رییس سازمان تربیت بدنی در جمع خبرنگاران افزود : تنها دغدغه‌ام تیم ملی و فوتبال ایران است من از شخصیت فوتبالی خود برای کمک به تیم ملی استفاده خواهم کرد و بیش از این به آبروی خود در تیم ملی فکر می‌کنم.

وی دیدار خود با رییس سازمان تربیت بدنی و رییس فدراسیون فوتبال را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت : در این جلسه در مورد مسائل و مشکلات فوتبال بحث و تبادل نظر شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت : این تیم دیدارهای دوستانه‌ای را با تیم‌های اروپایی پس از بازی با کویت برگزار خواهد کرد.

وی به قول مساعد مسئولان فدراسیون فوتبال ترکیه برای برگزاری دیداری دوستانه با تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد و افزود : به زودی زمان و محل برگزاری این بازی مشخص خواهد شد.

دایی خاطر نشان کرد : فهرست بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران روز ‪۲۵‬ اردبیهشت ماه اعلام می‌شودو اردوی‌های این تیم روز ‪ ۲۹‬همین ماه در شهر اردبیل آغاز خواهد شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت : ملی‌پوشان پس از اردویی پنج تا شش روزه به تهران باز خواهند گشت تا در روز پنجم خردادماه امسال دیداری دوستانه را با یک تیم آفریقایی برگزار کنند.

وی در مورد هزینه‌ها و پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران افزود :
تیم ملی هزینه‌هایی دارد که خوشبختانه سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال این هزینه‌ها را تقبل کردند.

دایی با اشاره به اینکه بازیکنان ملی‌پوش برای پاداش فوتبال بازی نمی‌کنند، افزود: پرداخت پاداش به بازیکنان، نوعی قدردانی از زحمات آنهاست که مطمئنا باعث افزایش انگیزه بازیکنان می‌شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه کادر فنی این تیم به دقت دیدارهای لیگ برتر را تحت نظر دارد، اظهار داشت : به طور حتم بازیکنان شاخص رقابت‌ها به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

وی در مورد تنظیم قرارداد کادر فنی تیم ملی با فدراسیون فوتبال گفت:
تنظیم قرارداد مشکل کادر فنی نیست ما تنها از سازمان تربیت بدنی و فدراسیون حمایت و کمک می‌خواهیم.

دایی در مورد شکایت خود از محمد مایلی کهن افزود : این موضوع را وکیلم پیگیری می‌کند و در حال حاضر اطلاعی چندانی در این خصوص ندارم.

سرمربی تیم سایپا تهران در مورد دیدارهای آتی این تیم در لیگ برتر اظهار داشت : با تمام قوا مقابل حریفان قرار خواهیم گرفت تا بتوانیم جایگاه مناسبی را در این رقابت‌ها بدست آوریم.

/ 0 نظر / 12 بازدید