افشین قطبى: وقتى قرارداد جدیدى را با پرسپولیس امضا کردم شوکه شدم

Afshin Qotbi

افشین قطبی با ابراز خوشحالی از حضور دوباره خود در ایران و پرسپولیس گفت: خودم هم هنوز باورم نشده که به ایران آمده ام. وقتى روز پنجشنبه قرارداد جدیدى را با پرسپولیس امضا کردم شوکه شدم. اصلاً قرار نبود این اتفاق رخ دهد. آنقدر مشکلات زیاد بود که به بازگشت فکر نمى کردم. براى عقد قرارداد با پرسپولیس چندبار با مسئولان این باشگاه جلسه گذاشتم اما مهمتر از همه از طرف سازمان تربیت بدنى و خود على آبادى با من تماس گرفته شد و گفتند تمام امکانات را فراهم مى کنند تا بتوانم دوباره با پرسپولیس کار کنم. من هم روى قول سازمان حساب زیادى باز کردم و پیشنهادشان را پذیرفتم.

قطبی ابراز امیدواری کرد که پرسپولیس به مقام قهرمانی در آسیا دست یابد.

قطبی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید؛ «چرا افشین قطبی رفت؟» گفت: در آن زمان احساس می‌کردم که باید بروم و چرا برگشتم؟ صحبت‌های "حسین هدایتی" (عضو هیات مدیره پرسپولیس) تاثیر زیادی روی من گذاشت. هدایتی به من گفت، تمام امکانات را برای برگشتن‌ات فراهم می‌کنم و من هم قبول کردم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پس از توافق نهایى با قطبى صورتجلسه اى را براى تامین مالى به سازمان تربیت بدنى برد. جلسه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس براى عقد قرارداد با افشین قطبى دیروز در دفتر باشگاه با حضور داریوش مصطفوى مدیر عامل، حسین هدایتى عضو هیأت مدیره، احمدرضا عابدزاده مربى دروازه بان ها به همراه قطبى و مدیر برنامه هایش برگزار شد و قرارداد ۲ ساله اى با وى به امضا رسید. در این جلسه علاوه بر توافق و امضاى قرارداد، در مورد مسایل مختلف از قبیل جذب حامیان مالى جدید و شرایط برگزارى اردوها نیز مورد بررسى قرار گرفت. جلسه ساعت ۱۵ به پایان رسید و تصمیم گرفته شد مصطفوى صورتجلسه اى را تقدیم على آبادى کند تا در مورد تامین مالى آن اقدامات لازم از سوى سازمان تربیت بدنى انجام شود.

 

/ 0 نظر / 16 بازدید