نسخه 4 سیستم عامل جدید اندروید معروف به بستنی نونی برای گوشی های هوشمند اچ تی سی

شرکت موبایل سازی اچ تی سی اعلام کرد که آپگرید جدید سیستم عامل اندروید (نسخه 4) برای گوشی های هوشمند اچ تی سی از جمله سنسیشن و اوو تیری دی به روز میشود.

این غول تایوانی که اخیرا پر فروش ترین شرکت موبایل در آمریکا انتخاب شد و سابقه زیادی در ساخت گوشی های لمسی و قدیمی ترین و بیشترین سازنده گوشی های اندروید را دارد گفته است که گوشی های هوشمند خود را به سیستم عامل جدید اندروید ارتقاء میدهد.

پیش از این در کنفرانس مشترکی که بین گوگل و سامسونگ برگزار شد گوشی هوشمند جدید سامسونگ به نام Galaxy Nexus به همراه نسخه 4 اندروید رونمایی شد که اولین گوشی بود که به این سیستم عامل مجهز بود در این صورت شرکت اچ تی سی دومین شرکت پس از سامسونگ است که آپگرید نسخه چهارم اندروید را روی گوشی هایش تایید میکند.

قبل از این شرکت ال جی اعلام کرده بود که نسخه جدید سیستم عامل اندروید برای گوشی هوشمند خود به نام Optimus 2X مجهز به پردازنده دو هسته ای به روز نمیشود.

شرکت اچ تی سی یکی از طلایه داران موبایل های جدید و پیشرفته است که از دو سیستم عامل اندروید و ویندوز موبایل که بیشتر تلفن های همراه آن مربوط به سیستم عامل اندروید است استقاده میکتد که خیلی زود وقتی سیستم عاملی به روز میشود یا سخت افزاری ارتقاء پیدا میکند به سراغ آن میرود که این قضیه که چندی پیش وقتی نسخه 7.5 سیستم عامل ویندوز فون معروف به انبه آماده دانلود شد خیلی سریع آن را برای گوشی های خود آماده به روز رسانی کرد.

و حالا منتظر میمانیم تا ببینیم ایندفعه غول تایوانی چه زمانی این بروز رسانی را برای گوشی های اسمارت فون خود انجام میدهد.

نام برخی از گوشی های این شرکت که به سیستم عامل جدید اندروید به روز میشود از این قرار است:

HTC Sensation

HTC Sesation XL

HTC Sensation XE

HTC Vivid

HTC Rezound

HTC Evo 3D

HTC Evo Design 4G

HTC Amaze 4G

 

منبع: جی اس ام آرنا

 

/ 4 نظر / 51 بازدید

. . . . . ¶¶¶ . . ¶¶¶.¶ .¶¶ . . . . . . .¶¶¶.¶. .¶¶¶. . .¶¶ . . . . . . ¶¶¶¶. . . ¶¶¶ . . .¶¶¶ . . . . . .¶¶¶¶¶ . . ¶¶¶¶.¶¶ .¶¶ . . . . . ¶¶¶¶. . . . ¶¶¶¶. . . ¶¶ . . . . ¶¶¶¶¶¶¶. . . . .¶¶. . . ¶¶ . . . . ¶¶¶¶¶¶¶¶. . . . ¶¶. . ¶¶ . . . . ¶¶¶¶¶¶¶¶¶ . . ¶¶. . ¶¶ . . . . . ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶.¶¶ .¶¶. . . . .¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶.¶¶ .¶¶¶¶¶ . . . . . ¶¶.´´´´¶¶¶¶¶¶

ehsan

salam man gooshim htc sensation hast az zamani k in system ro nasb kardam dg wire less gooshim kar nemikone