آغاز مذاکرات میلان و رئال برای انتقال کاکا / کاکا: در رئال خوشحال نیستم

ستاره برزیلی در راه بازگشت به خانه قرار دارد

باشگاه های میلان و رئال امروز مذاکرات شان را برای انتقال قرضی کاکا، هافبک باتجربه برزیلی، به سن سیرو آغاز کردند.

بعد از اخباری که روز گذشته در مورد نارضایتی کاکا از شرایطش در سانتیاگو برنابئو منتشر شد، سیلویو برلوسکونی و فلورنتینو پرس، روسای دو باشگاه میلان و رئال، مذاکرات شان را برای انتقال این بازیکن آغاز کردند.

این ستاره 30 ساله که در سال 2009 از میلان به رئال پیوست، در این تیم هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند و جایگاهی در ترکیب ثابت این تیم به دست بیاورد. مدیربرنامه های کاکا هم امروز راهی میلان شد تا مدیران روسونری گفتگو کنند.

دقایقی پیش شبکه اختصاصی باشگاه میلان نیز این خبر را تایید کرد.

کاکا بین سال های 2003 تا 2009 برای میلان به میدان رفت وبا این تیم قهرمان چمپیونزلیگ و سری آ شد. او در این فصل تنها 7 بازی برای رئال انجام داد.

منبع : سایت گل

 

کاکا: در رئال خوشحال نیستم، در میلان لحظات زیبایی داشتم


کاکا گفته بی‌صبرانه می‌خواهد دوران بازی‌اش در رئال مادرید را به پایان ببرد و به میلان بازگردد.

این ملی‌پوش برزیلی در سال 2009 از میلان به رئال رفت اما تحت هدایت ژوزه مورینیو از ترکیب اصلی دور شده.

او پس از آن که با روبینیو، مهاجم میلان دیدار کرده در مصاحبه با Sky Sport 24 گفته که از حضور در رئال لذت نمی‌برد: «اوضاع من در رئال مادرید خوشحال‌کننده نیست. نه برای من و نه برای دیگران.»

از او پرسیدند آیا حاضر است دستمزدش کاهش یابد تا به میلان برود و او گفت: «من گفته‌ام که از هر راه حلی استقبال می‌کنم. من در میلان لحظات بسیار زیبایی داشتم و هنوز در آن‌جا دوستانی دارم. من گفته‌ام می‌خواهم با رئال به توافقی برسم که به سود من و به سود دیگران باشد.»

اما آدریانو گالیانی گفته که این انتقال به دلیل دستمزد بالای کاکا امکان‌پذیر نیست. او درباره فعالیت در بازار گفته: «خرید کاکا محال است. دستمزد او مشکل ماست. دیوید بکام هم هست که البته 99.9 درصد احتمال دارد که او به این‌جا نیاید. روبینیو اما کاملا می‌ماند. آباته را هم نمی‌فروشیم و داویده سانتون را هم نمی‌خریم.»

منبع : سایت گل

/ 0 نظر / 19 بازدید