50 هزارنفر درمراسم یادبود خارکه

سایت گل: این روزها دنیای فوتبال غرق در ماتم و سوگ است و هواداران تیم اسپانیول برای استقبال با جسم بی جان کاپیتان تیمشان به فرودگاه ال پرات بارسلونا رفتند تا یاد او را زنده دارند.حدود 50000 نفر از هواداران اسپانیول روز یکشنبه نیز به درب ورزشگاه اسپانیول رفتند و در حالی که پرچم ها و پلاکاردهای مختلف تیم اسپانیول را به همراه داشتند، در مقابل درب شماره 21 ورزشگاه حضور یافتند؛ چرا که دانی خارکه پیراهن شماره 21 تیمش را بر تن می کرد.

آنها در پلاکاردهای مختلفی یاد کاپیتان فقید تیمشان را زنده نگاه داشتند. برروی اکثر این پلاکاردها نوشته شده بود:« دانی تو همیشه با ما هستی»خارکه عصر روز شنبه در هتل محل اقامت اردوی اسپانیول در فلورانس دچار حمله قلبی شد و دقایقی بعد، درگذشت.او ماه گذشته به عنوان کاپیتان تیمش برگزیده شده بود و دومین بازیکن اسپانیایی است که در سالهای اخیر به دلیل حمله قلبی فوت می کند.

دو سال پیش بود که آنتونیو پوئرتا، ستاره باشگاه سویا، در جریان دیدار این تیم مقابل ختافه دچار حمله قلبی شد و در گذشت.در این میان، بازیکنان و مربیان فوتبال اسپانیا صحبتهایی را در مورد درگذشت این ستاره انجام داده اند و پپ گواردیولا، مربی بارسلونا، حریف دیرینه باشگاه اسپانیول، درگذشت خارکه را یک تراژدی بزرگ نامیده است.

 

/ 2 نظر / 30 بازدید
پیش بینی

سایت www.pishbini90.com از اول مسابقات لیگ امسال راه اندازی شده و به ازای پیش بینی مسابقات لیگ و همینطور بازیهای ویژه جوایز ارزنده ای اهدا میکنه. جایزه نفر اولش هم 1000000 تومان است. ثبت نام در اون رایگان است و چون در آغاز فصل قرار داریم خیلی راحت میتوان امتیاز زیادی بدست آورد. قرعه کشی نداره و سیستم پیش بینی اون کاملا عادلانه امتیاز دهی میشه. خلاصه خیلی با حاله!! www.pishbini90.com

سوت طلایی

سلام چه اتفاقی براش افتاده ؟ اسامي داوران اعلام شد.(هفته دوم ليگ نهم) اسامي داوران اعلام شد.(هفته دوم ليگ نهم) اسامي داوران اعلام شد.(هفته دوم ليگ نهم) اسامي داوران اعلام شد.(هفته دوم ليگ نهم) اسامي داوران اعلام شد.(هفته دوم ليگ نهم) [گل]