اخبار کوتاه ورزشی از 13 روزی که از سال 87 سپری شد

 

 GalapagosMultiSport_Iguana.jpg

هفته ۲۵ لیگ برتر فوتبال ایران :
ذوب آهن ۲-۰ پرسپولیس
مس ۲-۱ سایپا (نبرد قلعه نوعی و دائی را قلعه نوعی برد)
استقلال ۰-۱ سپاهان
 
تیم ملی فوتبال ایران ۲-۲ کوویت :

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از کسب نتیجه مساوی مقابل تیم ملی کویت گفت: به دلیل اشتباه خط دفاع در موقعیت بدی گل خوردیم. علی دایی به خبرنگاران افزود: بازی سخت و خوبی بود و ما دو گل زود هنگام به ثمر رساندیم . دیدار دیشب تیم‌های ملی فوتبال ایران و کویت در مسابقات مقدماتی جام جهانی ‪۲۰۱۰‬در منطقه اسیا با تساوی دو بردو پایان یافت.

وی گفت: در نیمه نخست شرایط جوی به ضرر ما بود و تیم کویت با استفاده از توپ‌های بلند و بر اثر اشتباه خط دفاع ما به گل رسید.

وی افزود: اگر نیمه نخست با نتیجه ‪ ۲‬بر صفر تمام می‌شد ما به این شرایط نمی رسیدیم .

سرمربی تیم فوتبال ایران گل دوم کویت را ناشی از اشتباه داور در اعلام اوت برای این تیم عنوان کرد و افزود: این اشتباه منجر به کسب نتیجه تساوی شد و متاسفانه از موقعیت‌های بعدی خودمان هم خوب استفاده نکردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیم ملی، اظهار داشت: جوانان تیم در این دیدار خوب ظاهر شدند و نشان دادند که اینده متعلق به انهاست .

دایی در پاسخ به سوالی درباره بازی تیم ایران گفت: تیم ایران در زمین حریف بازی کرد و یک امتیاز گرفت و اگر کمی بازیکنان باهوش عمل می‌کردند می توانستیم از این بازی پیروز بیرون بیاییم.

وی افزود: تمامی بازیکنان زحمت کشیدند و همه جزو بهترین‌ها بودند.

سرمربی کروات تیم ملی فوتبال کویت نیز این مسابقه را بسیار خوب توصیف و خاطرنشان کرد: تیم ملی ایران قدرتمندترین تیم در این گروه است .

تازه شانس آوردیم که نباختیم.


و در آخر ۱۳۸۷.۱.۱۵ پرسپولیس - استقلال ( ۵شنبه)

/ 0 نظر / 14 بازدید