پرسپولیس ایران 1-0 الشباب عربستان / پرسپولیس ایران حریف بنیادکار شد

Perspolis

منبع: ایسنا

تیم فوتبال پرسپولیس ایران با برتری مقابل الشباب عربستان به عنوان صدرنشین گروه دو به مرحله یک هشتم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

به گزارش ایسنا، در دیدار تیم‌های پرسپولیس و الشباب که عصر روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی و با حضور بیش از20 هزار تماشاگر برگزار شد، محسن خلیلی در دقیقه 49 با تک گل خود توانست پرسپولیس را صدرنشین گروه 2 کرده و میزبان دیدار مرحله بعدی این رقابت‌ها کند.

دراین دیدار که پرسپولیس در نیمه اول نمایش چندان دلچسبی نداشت در شروع نیمه دوم و درپی حملات مکرر در همان اوایل این نیمه توانست دروازه حریف را باز کند. نارضایتی تماشاگران در نیمه اول و شعار بر علیه کادرفنی و مدیران پرسپولیس ظاهرا سبب شد تا پرسپولیس در نیمه دوم کاملا متفاوت به میدان برود.

تیم فوتبال پرسپولیس تنها تیمی است که از میان چهار تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به مرحله یک‌هشتم صعود کرده است و باید در این مرحله که به صورت حذفی خواهد بود در ششم خرداد ماه با بنیادکار ازبکستان که تیم دوم گروه چهارم است در استادیوم آزادی بازی کند.

بر اساس قوانین بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس به دلیل صدرنشینی میزبان دیدار بعدی خواهد بود و این بازی به صورت تک حذفی برگزار می‌شود. هر نتیجه‌ای غیر از پیروزی در این دیدار باعث می‌شد که پرسپولیس با تیم الاتحاد عربستان و در خارج از خانه به میدان برود.

به گزارش ایسنا، در دقایق پایانی این دیدار نیز درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و الشباب عربستان رخ داد.

 

/ 0 نظر / 13 بازدید