علی دائی: اگر لازم باشد با هاشمیان و رضایی تماس می‌گیرم


ali-daei.jpg

علی دایی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت : چنانچه لازم باشد برای موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان با وحید هاشمیان و رحمان رضایی نیز تماس می‌گیرم. در بحث تیم ملی موضوع کشور و ملیت و کسب افتخار مطرح است. به همین دلیل دیدگاههای من نیز ملی و به دور از هرنوع مسائل شخصی خواهد بود. وی در پاسخ به این سئوال که وحید هاشمیان و رحمان رضایی دو تن از بازیکنان کشورمان از حضور در تیم ملی عذر خواستند، آیا احتمال دارد از آنان دعوت مجدد بعمل بیاورید، گفت : اگر لازم باشد و برای موفقیت تیم ملی مفید تشخیص داده شود با آنان تماس گرفته و تشویق به حضور در تیم ملی خواهم کرد.

دایی افزود: هرگونه برخورد احتمالی ناشی از اتفاقات گذشته را که شاید بین من و بازیکنان وجود داشته در همان زمان باقی گذاشتم و تسری به امروز داده نخواهد شد.

وی در مورد انتخاب دستیارانش گفت : به طور قطع ترجیح می‌دهم از دستیاران خارجی که در خارج از کشور با آنان کار کرده‌ام استفاده کنم، البته تیم ملی دستیار داخلی هم خواهد داشت.

دایی تصریح کرد : اسامی دستیاران خود را به زودی اعلام می‌کنم تا تمرینات تیم ملی آغاز شود.

وی در خصوص لژیونرهای تیم ملی ادامه داد: تیم ملی عرصه حضور تمام بازیکنان مستعد و شایسته است و چنانچه لژیونرهای ایرانی در خارج عملکرد مناسبی داشته باشند به طور حتم به تیم ملی دعوت می‌شوند.

سرمربی جدید تیم ملی افزود: من به تنهایی نمی‌توانم موفق باشم، مطمئن باشید برای انتخاب بازیکنان و کادر فنی از نظرات کارشناسان و پیشکسوتان استفاده خواهم کرد.

وی ادامه داد: رسانه‌های جمعی و گروهی هم باید علی دایی را در تیم ملی یاری کنند تا نتایج خوبی کسب کند.

سرمربی تیم ملی ایران تاکید کرد: در تیم ملی موفق خواهم شد، چرا که موفقیت را دوست دارم و برای رسیدن به آن تمام سعی و تلاش خود را خواهم کرد.

وی با ابراز خرسندی از قبول این سمت افزود: آرزوی قلبی من خدمت به تیم ملی است و بدانید شرایط آنرا به خوبی درک می‌کنم.

وی در پایان گفت : با هیچ بازیکنی مشکلی ندارم و از تمام توان خود برای موفقیت تیم ملی استفاده می‌کنم، تیم ملی مسئله شخصی نیست و متعلق به همه است.

از طرف ما و جامعه ورزش برای آقای دائی آرزوی موفقیت در سمت مربی تیم ملی فوتبال کشورمان می کنیم وامیدواریم در سمت مربی گری تیم سایپا کرج به موفقیت در جام باشگاه های آسیا دست یابد.

/ 1 نظر / 14 بازدید
نسيم

سلام به محمد رضای عزیزم. چه عجب یادی از من کردی که خبرم کردی. اما من با اینکه اهل فوتبال نیستم اما این خبر مثل توپ همه جا ترکیده و انصافا خبر جالبه و خوشحال شدم از اینکه به تفصیل تو پستت خونمش. مرسی خبرم کردی گلم.بازم بهم سر بزن محمد عزیز[گل][گل][گل][گل][گل]