فیروز کریمی: مایلی کهن از حالت نرم خارج شده است !!!

Firoz Karimi

منبع: ایسنا

فیروز کریمی گفت: مایلی کهن از حالت نرم خارج شده و همه باید کمک کنند تا او از این حالت خارج شود.

به گزارش ایسنا، فیروز کریمی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اتهام مایلی کهن به وی تصریح کرد: من نمی‌دانم چه شرایطی برای وی ایجاد شده است، مایلی کهن از حالت نرم خارج شده و همه باید کمک کنند تا او از این حالت خارج شود، چون وی از نیروهای فوتبال است و می تواند به فوتبال ما کمک کند.

کریمی ادامه داد: اگر دوپینگی در تیم صبا اتفاق افتاده است کمیته انضباطی، فدراسیون فوتبال و بقیه متولیان امر باید رسیدگی کنند نه اینکه وی مدعی باشد. البته وحدت تاکتیکی صبا و گرداندن توپ از سوی بازیکنان ما این شبهه را برای مایلی کهن ابجاد کرده است.

سرمربی تیم صبای قم در ادامه با اشاره به موقعیت ضعیف این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: همه حواس تیم معطوف به جام حذفی است و شرایط برای ما مساعد است

وی همچنین با اشاره به شانس صبا در بازی های آسیایی افزود: اگر الهلال و الاهلی را ببریم و پاختاکور هم برد کسب کند قطعا بالا می رویم البته شانس ما کم است اما ناامید نیستیم.

کریمی با اشاره به بازی روز پنج شنبه مقابل شموشک نوشهر عنوان کرد: در این بازی صبا تنها با 50 درصد توان خود بازی خواهد کرد و تعدادی از بازیکنان صبا نیز مصدم هستند و نمی توانند بازی کنند.

کریمی در پاسخ به این سئوال که ایا بومی سازی تیم از سال آینده آغاز می شود، گفت: بومی سازی کار یک سال و دو سال نیست و هنوز تیم های ذوب آهن و سپاهان هم نتوانسته اند به طور کامل بومی سازی کنند و در قم هم به این زودی ها بومی سازی نمی شود.

وی تاکید کرد: ورزش قم و به ویژه فوتبال نیازمند سرمایه گذاری بیشتر و مدیریت دقیق تر است..

 

/ 0 نظر / 16 بازدید