شکایت امیر قلعه نوعی از محمد مایلی کهن به دلیل صحبتهای بی شرمانه اش !!!

m & GH

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از رئیس کمیه انضباطی فدراسیون فوتبال در نشست مطبوعاتی امروز، به دنبال اظهارات اخیر محمد مایلی‌کهن درباره باشگاه استقلال و امیر قلعه‌نویی؛ این مربی شکایت خود را تقدیم کمیته انضباطی کرد.
مایلی کهن پس از دیدار سایپا و استقلال اهواز نیز صحبت هایی را درباره قلعه نویی مطرح کرده بود.

 

صحبتهای زشت و ناپسند محمد مایلی کهن سرمربی تیم ملی ایران : (خبرگزاری دانشجویان ایران "ایسنا")

محمد مایلی کهن علیه اظهارات امیر قلعه نویی و باشگاه استقلال بیانیه ای را صادر کرد.

لینک خبر:

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1320960

 محمد مایلی کهن، سرمربی سایپا و تیم ملی در واکنش به اظهارات امیر قلعه نویی و باشگاه استقلال بیانیه ای را به شرح زیر منتشر کرد:

بسمه‌تعالی
مردم عزیز، قهرمان و دوست داشتنی ایران سربلند و همیشه جاوید. این روزها پس از بازی شرافتمندانه ای که تیم سایپا با جوانان برومند و شایسته اش برابر رقیب خود انجام داد و به اذعان همه؛ تیم سایپا صرفا به ارائه یک بازی با برنامه، کاملا جوانمردانه و پاک پرداخت؛ اما متاسفانه هم به هنگام مسابقه و هم طی روزهای اخیر مورد هجوم ناجوانمردانه ترین الفاظ در میدان مسابقه و بیرون از آنکه تنها از شعبان بی‌مخ‌ها و نوچه هایشان بر می‌آید؛ پرداختند و درصدد آن هستند که ضعف‌های فنی خود را به این و آن نسبت بدهند و هر آنچه که خود و نوچه هایشان لایق آن هستند با سیاه نمایی هر چه تمام‌تر به این و آن نسبت داده، تا شاید بتوانند ضعف های فنی خود را به نوعی از چشم این و آن پنهان و لاپوشانی کنند.

لذا به همین منظور به این آقایان کوتوله و عوام فریب (کل یوم) که حتی فاقد مدرک تحصیلی برای گروهبان قندلی شدن هستند اما لقب ژنرال را یدک می‌کشند می‌گویم که از گل دقیقه 90 سایپا و پیامی که آن گل به پهنای ایران عزیز اسلامی داشته؛ پند گرفته و هر چه سریعتر دست از نوچه بازی و نوچه پروری برداشته از کارهای ناثواب و عوام فریبی دست بردارند.

بدیهی است هیچ دستی برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نیست و اوست که اگر بخواهد کسی را خوار نماید، خوار و اگر کسی را عزیز بداند عزیز خواهد کرد. این مطلب شامل حال گنده باقالی‌هایی که به عنوان نوچه در کنار این آدم کوتوله هستند نیز می‌شود.
محمد مایلی کهن

 

Nazari Joibari

نظری جویباری (سرپرست تیم استقلال) :

صحبتهای مایلی کهن درباره استقلال و هواداران این تیم در شان سرمربی تیم ملی نبود.

علی نظری جویباری در گفت و گو با خبرگزاری فارس در خصوص اظهارات محمد مایلی کهن در یکی از برنامه های تلویزیونی عنوان کرد: از شنیدن صحبت های آقای مایلی کهن ناراحت و متعجب شدم زیرا امیر قلعه نویی در بازی با سایپا بارها و بارها با حرکات دست از تماشاگران استقلال می‌خواست علیه سرمربی تیم ملی شعار ندهند.
وی ادامه داد: متاسفانه ایشان علیه سرمربی استقلال بارها و بارها صحبت کرده و به هواداران استقلال نیز توهین کردند. قبول دارم احترام محمد مایلی کهن بر ما واجب است اما دقت کنید که وقتی هنوز سرمربی تیم ملی نشده بود چگونه مصاحبه می‌کرد و حالا که این سمت را برعهده گرفته چگونه صحبت می‌کند. ایشان باید تعاملش با باشگاه ها خوب باشد اما متاسفانه طوری حرف می‌زند که در شان مربی تیم ملی نیست.
نظری جویباری در خصوص جو سنگین در روز بازی با سایپا تاکید کرد: قبول دارم جو به ضرر سایپا بود اما سرمربی تیم ملی باید به این مسئله واقف باشد هنگامی که تیمی در آستانه قهرمانی قرار دارد روی مربیان آن تیم فشار زیادی وارد شده و ناخودآگاه آن مربی مجبور به واکنش های احساسی می‌شود.
وی یادآور شد: سایپا 9 نفره دفاع می‌کرد. ما هیچ وقت نگفتیم که توقع داریم سایپا طوری مقابل ما بازی کند که 6 گل به این تیم بزنیم. صحبت های مایلی کهن در تلویزیون دور از معرفت بود و ایشان چندین و چندبار در این برنامه به سرمربی و هواداران استقلال توهین کرد.
نظری جویباری در خصوص شعار تماشاگران علیه مایلی کهن گفت: ما حرکت تماشاگران را نمی‌پسندیم و دوست داریم آنها مرد و مردانه تیم خود را تشویق کنند اما همین تماشاگرانی که آقای مایلی کهن به آنها انگ بی فرهنگی زد چند روز دیگر باید تیم ملی را تشویق کنند همانطور که در دیدار با مقابل کره جنوبی این کار را انجام دادند.
سرپرست استقلال در خصوص شایعاتی که این روزها مبنی بر تبانی دو تیم فولاد و ذوب آهن مطرح می‌شود تصریح کرد: این شایعات را قبول ندارم. ما فوتبال خوزستان را می‌شناسیم و معتقدیم این استان استقلالی های بسیار زیادی دارد. ضمن اینکه به مجید جلالی و منصور ابراهیم زاده اطمینان داریم و مطمئنا شاهد فوتبالی پاک از سوی هر دو تیم خواهیم بود.

Shahram Shafie Zadeh

شهرام شفیع زاده (مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز):

بهتر است مایلی کهن مراقب حرف زدنش باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس شهرام شفیع‌زاده پس از برد 2 بر یک استقلال اهواز مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه برنامه 90 اجازه نداد جواب قاطعی به مایلی‌کهن بدهم اما از همین جا به آقای مایلی‌کهن می‌گویم که به شما مربوط نیست که در استقلال اهواز چه اتفاقی می‌افتد. به او پیشنهاد می‌کنم بهتر است مراقب حرف‌زدنش باشد.
وی یادآور شد: مایلی‌کهن فردی نیست که بخواهم درباره او زیاد صحبت کنم. او می‌تواند فقط در مورد تیم ملی و سایپا حرف بزند. به او پیشنهاد می‌کنم مانند زرینچه از تیم مردمی استقلال اهواز عذرخواهی کند.
شفیع‌زاده ادامه داد: از هواداران تشکر می‌ کنم که استقلال اهواز را برابر پرسپولیس یاری کردند اما از استاندار خوزستان خواهش می‌کنم این بازی را یکبار دیگر ببینند و جواب سئوال من را بدهد که به چه دلیل در ورزشگاه برای دیدن بازی ما نمی‌آیند.
مدیرعامل استقلال اهواز تاکید کرد: حداقل امیدوارم دل استاندار اهواز برای هواداران ما بسوزد که تا امروز چگونه ما را حمایت کردند. تیم ما در اهواز همیشه بزرگ بوده و مطمئن باشید زمین نخواهد خورد.
شفیع‌زاده خاطرنشان کرد: در اطلاعیه‌ای روز شنبه از سوی باشگاه کلیه مشکلات را بازگو می‌کنم. اگر ماندیم سال آینده بهترین تیم خواهیم شد.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

با این صحبتها مایلی کهن نشان داد فردی بی شعور و فاقد اخلاق ورزشی است که اگر حمایتهای دولت نبود هیچ حرفی برای گفتن نداشت و دهنش را می بست.

واقعا متاسفیم این فرد بی صلاحیت سرمربی تیم ملی فوتبالمان شده است.

 

 

/ 6 نظر / 17 بازدید
ب م

سلام بر شما دوست عزیز ایرانی با خبر های داغ امروز ایران چطورید؟ نظرتون راجع به انتخابات چیه؟ منتظر حضورتون در وبلاگم هستم. اگه دوست داشتید لینکم کنید، خبر بدید که لینکتون کنم. شاد و پیروز و سربلند و موفق باشید[گل] www.mirhoseinmousavi.persianblog.ir

فائزه

سلام [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

ب م

من هم خوشحال شدم که سر زدید. من لینکتون کردم. به امید پیروزی موسوی در انتخابات و موفقیت ایران عزیزمان[گل]

مریم

بیشعور خودتی

مریم

قلعه نوعی سوزش اومده بود که سایپا تو دقایق اخر گل زد برای همین این موضوع رو پیش اورد که مایلی کهن استعفا بده.اخه یکی نیست به این قلعه نوعی بگه که مردک تو که سرمربی تیم ملی بودی چه گهی خوردی (میمون)

دختر استقلالی

مریم ریدم دهن خودت و ننه بابات بگو از موفقیت قله نوعی کونت داره میسوزه .در ضمن گاله رو ببند مگس جمع نشه حمال عوضی جنده