یوونتوس از شکست مقابل میلان گریخت + مصاحبه سرمربی های دو تیم

در این دیدار که در حضور بیش از 53 هزار تماشاگر ورزشگاه سن سیرو برگزار شد ابتدا "آنتونیو نوچرینیو" در دقیقه 15 برای تیم میزبان گلزنی کرد. اما در نیمه دوم و در فاصله 7 دقیقه مانده به پایان بازی "الساندرو ماتری" مهاجم آماده این روزهای یووه بازی را به تساوی کشاند.

 

 در دقیقه 89 نیز "آرتورو ویدال" هافبک شیلیایی یووه با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد تا شاگردان آنتونیو کونته چند دقیقه پایانی را 10 نفره ادامه دهند. با این تساوی یووه با یک امتیاز کمتر در فاصله یک امتیازی میلان صدرنشین قرار دارد.


 در دیگر دیدار شب گذشته جنوا و پارما به تساوی 2-2 دست یافتند. "رودریگو پالاسیو" هر دو گل پارما را در این دیدار به ثمر رساند و برای پارما نیز "ماسیمو گوبی" و "سرجیو فلوکاری" گلزنی کردند.


 هفته بیست و پنجم رقابتها امشب با برگزاری 8 دیدار دیگر ادامه پیدا می کند که برنامه آن به شرح زیر است:

* آتالانتا – رم
* کیه وو – چزه نا
* سیه نا – پالرمو
* کالیاری – لچه
* کاتانیا – نوارا
* بولونیا – اودینزه
* لاتزیو – فیورنتینا
* ناپولی – اینتر


 جدول رده بندی:
1- میلان 51 امتیاز (یک بازی بیشتر)
2- یوونتوس 50 امتیاز
3- اودینزه 42 امتیاز
4- لاتزیو 42 امتیاز
---------------------
18- لچه 21 امتیاز
19- نوارا 17 امتیاز
20- چزه نا 16 امتیاز

 

منبع : ورزش 3

-----------------------------------------------------------------

آلگری پس از توقف میلان مقابل یوونتوس

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، میلان که در دیدار این هفته خود میزبان یوونتوس بود، در دقیقه‌های پایانی گل خورد تا در این بازی به امتیازات کامل نرسد.

 

ماسیمسلیانو آلگری در این مورد گفت: در جریان دیدار احساس بسیار خوبی داشتم زیرا شاگردانم فراتر از حد تصورم بازی کردند. متاسفانه یوونتوسی‌ها روی یک اتفاق به گل رسیدند که موجب شد نتیجه بازی به اشتباه رقم بخورد. فکر می‌کنم خطوط زمین به شکل صحیح کشیده نشده و مقداری پهن‌تر از حد معمول بودند ولی ما مجبور هستیم آن را بپذیریم.این تساوی در حالی رقم خورد که طی روزهای گذشته سران باشگاه یوونتوس و به خصوص آنتونیو کونته در مورد قضاوت‌های نادرست داوران علیه یوونتوس گفت‌وگوهایی را انجام داده بودند.


آلگری ادامه داد: نیازی به دیدن صحنه‌های بازی از طریق تلویزیون نیست. به نظر من از تمام بخش‌های استادیوم به راحتی می‌توانستید ببینید که داور به نشانه به ثمر رسیدن گل به دایره میانی زمین اشاره کرد و بلافاصله دستور به ادامه بازی داد. این اتفاق همه چیز را خراب کرد زیرا ما می‌توانستیم با ۲ گل از حریف پیش بیفتیم و در ادامه نیز بازی متفاوتی را شاهد باشیم. شاید در این شرایط بهتر باشد که سکوت کنم زیرا از تماشای این بازی لذت بردم. بهتر است در مورد فوتبال صحبت کنم نه اشتباهات آن.

 منبع : ورزش 3

-----------------------------------------------------------------

  کونته:شاگردان من با قلب‌هایشان بازی می‌کنند

 

     به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، میلان و یوونتوس در دیدار خود در هفته بیست و پنجم سری آ به تساوی یک بر یک رسیدند.

 

آنتونیو کونته در مورد بازی گفت: در ابتدا باید به بازی بسیار زیبای میلان اشاره کنم. آن‌ها بیش از یک ساعت در بالاترین سطح فوتبال بازی کردند و ما را زیر فشار زیادی قرار دادند. ما در این دیدار اشتباهات زیادی انجام دادیم زیرا میلانی‌ها ما را مجبور کردند تا اشتباهاتی را مرتکب شویم.


کونته ادامه داد: در ادامه بازی تصمیم گرفتم برخی بازیکنان را تعویض کرده و سیستم بازی را نیز تغییر دادم تا بتوانیم بازی را به تساوی بکشانیم. از این پس دیگر نمی‌خواهم در مورد قهرمانی در این فصل صحبت کنم. هر کسی که این دیدار را دیده باشد، می‌داند که میلان تیمی بسیار قوی و بدون نقص است.


وی افزود: ما در این بازی خوش شانس بودیم و توانستیم یک امتیاز با ارزش در خانه روسونری به‌دست آوریم. تا پایان فصل راه زیادی در پیش داریم. با توجه به آن‌که میلان تعداد زیادی از بازیکنان اصلی خود را نیز در اختیار نداشت، توانست بازی بسیار خوبی را به نمایش بگذارد که این موضوع ثابت می‌کند ما در راه قهرمانی با حریفی سخت و پرقدرت روبه‌رو هستیم.


کونته خاطرنشان کرد: درست است که این بازی رکورد شکست ناپذیری ما را حفظ کرد ولی باید با برنامه‌های بهتری پیش برویم. این رکورد بر اساس شانس به‌دست نیامده بلکه بر اساس تمرین زیاد است. همه شاگردان من با قلب‌هایشان بازی می‌کنند.

منبع : ورزش 3


/ 0 نظر / 92 بازدید