هفته 30 لیگ برتر فوتبال ایران (پرسپولیس دروازه شیرین فراز را گل باران کرد)

p6sy2j92p7l.jpg

تیم پرسپولیس تهران با پیروزی پرگل مقابل شیرین فراز کرمانشاه بار دیگر به کورس قهرمانی رقابت‌های فوتبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران بازگشت. در این دیدار که از هفته سی ام این مسابقه‌ها و در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد تیم پرسپولیس تهران با ارائه یک بازی برتر با پنج گل قعرنشین لیگ برتر را شکست داد و دوباره به صدر جدول رده بندی نزدیک شد. تیم شیرین فراز کرمانشاه نیز با این شکست سنگین در آستانه سقوط به لیگ دسته اول باشگاه‌های ایران قرار گرفت.

محسن خلیلی در دقایق ‪ ۲۰‬و ‪ ۴۶‬محمد نصرتی در دقیقه ‪ ۲۷‬ماته دراگه چوویچ در دقیقه ‪ ۵۹‬و فرهاد خیرخواه در دقیقه ‪ ۷۰‬برای تیم پرسپولیس در این دیدار گلزنی کردند تا این تیم به پرگل‌ترین پیروزی خود در فصل جاری لیگ برتر دست یابد.

تیم شیرین فراز کرمانشاه از دقیقه ‪ ۴۰‬به دنبال اخراج محمد محمدیان ‪۱۰‬ نفره به بازی ادامه داد.

در دیگر دیدارهای عصر امروز تیم صدرنشین فولاد سپاهان اصفهان با تنها گل دقیقه ‪ ۲۰‬عیسی ترائوره مغلوب سایپا تهران شد و بازی دو تیم صبا باتری و برق شیراز با نتیجه تساوی دو بر دو خاتمه یافت.

گل‌های این دیدار را مهدی کریمیان در دقیقه ‪ ۷‬و ناصر شکرون در دقیقه ‪۱۴‬ برای تیم برق شیراز و فریدون فضلی در دقیقه ‪ ۴۶‬و امیر حسین فشنگ چی در دقیقه ‪ ۷۴‬برای تیم صبا باتری به ثمر رساندند.

برنامه ادامه دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر به شرح زیر است :

(نام تیم‌های میزبان نخست آمده است)

پنجشنبه ‪۸۷/۲/۱۲‬

صنعت نفت آبادان با پاس همدان
مقاومت سپاسی شیراز با ذوب آهن اصفهان
پیکان تهران با استقلال اهواز
پگاه گیلان با صنعت مس کرمان
ابومسلم خراسان با ملوان بندر انزلی

جمعه ‪۸۷/۲/۱۳‬

راه آهن با استقلال تهران

/ 0 نظر / 15 بازدید