هشدار تهدید آمیز باشگاه سپاهان به واعظی ‌آشتیانی

هشدار تهدید آمیز باشگاه سپاهان به واعظی ‌آشتیانی

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در بیانیه‌ای نسبت به مصاحبه‌ها و موضع‌گیری‌های مدیر عامل باشگاه استقلال تهران علیه امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان به واعظی‌آشتیانی هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه آمده است: مصاحبه‌های مکرر و و موضع‌گیری های صریح و یا تلویحی مدیر عامل باشگاه استقلال تهران علیه امیر قلعه نویی درحالی است که قلعه‌نویی دیگر مسئولیتی در این تیم تهرانی ندارد. تا مدت‌ها سعی کردیم در مقابل این اظهارات سکوت کنیم تا به نوعی این حملات گاه و بیگاه از طرف آغاز کننده آن خاتمه یابد. اما هر روز که می‌گذرد اظهار نظر جدیدی را از سوی آقای واعظی‌آشتیانی علیه سرمربی تیم فوتبال سپاهان شاهدیم و ظاهرا ایشان قصد خاتمه به موضع گیری ها و حملات غیر منصفانه خود را ندارد. این مسئله ایست که دیگر تحمل آن از سوی ما سخت شده و حمایت قاطع از امیر قلعه نویی را در برابر این حملات حتی در شرایطی که سرمربی تیم‌مان در برابر این موضع گیری های ناروا سکوت می‌کند را وظیفه طبیعی خود می‌دانیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: به مدیر عامل باشگاه استقلال تهران که ظاهرا با مصاحبه‌های بی حد و حصرش علیه امیر قلعه‌نویی برهم زدن تمرکز و آرامش سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان را هدف قرار داده، متذکر می‌شویم که حق این‌گونه اظهارنظر ها و موضع گیری ها در مورد سرمربی تیم فوتبال سپاهان را ندارید و بهتر در آستانه آغاز رقابت‌های پیش رو در فصل جدید توجه خود را به تیم متبوع تان معطوف کنید.

در پایان این بیانیه نیز آمده است: بدیهی است در صورت تکرار موضع گیری و مصاحبه های آقای واعظی‌آشتیانی علیه سرمربی تیم فوتبال سپاهان به تذکر و هشدار اکتفا نخواهیم کرد و ضمن پاسخ محکم و قاطع از طریق مجاری قانونی نسبت به پیگیری این موضوع اقدام خواهیم کرد.

 

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1366720

 

/ 0 نظر / 13 بازدید