پایان کار استقلال و سپاهان در لیگ قهرمانان

AFC Champions League

استقلال ایران پس از دریافت دو گل از الجزیره امارات متحده عربی خود را بازیافت و موفق شد نتیجه این دیدار لیگ قهرمانان آسیا را دو بردو مساوی کند. " علی مبخوت " از تیم الجزیره در دقیقه 49 این دیدار که در ورزشگاه محمد بن زاید برگزار شد پس از دریافت یک پاس به جلو از رضا عبدالهادی در داخل محوطه جریمه با یک شوت سنگین دروازه حریف را گشود .
محسن المحرم یار ذخیره این تیم در دقیقه 70 در نخستین تماس خود با توپ نتیجه این دیدار را پس از قاطی کردن اشکان نامداری دروازه بان استقلال در مهار شوتی که به بالای سینه وی شلیک شده بود دو بر صفر کرد .
علی علی زاده از استقلال یک شوت فرهاد مجیدی را از فاصله 30 متری به سمت دروازه الجزیره منحرف کرد تا در دقیقه 78 یکی از دو گل خورده را جبران کند و هادی شکوری در دقیقه 84 از فاصله نزدیک نتیجه را مساوی کرد .
هردو تیم ترکیب اصلی خود را در اختیار نداشتند چرا که هیچکدام قادر به صعود از گروه سه نبودند . الاتحاد قهرمان عربستان سعودی و ام صلال از قطر پیش از این صعود خود را از این گروه قطعی کرده بودند .

                                                                                                   
تیم فوتبال سپاهان اصفهان با پیروزی 3 بر صفر برابر الاتفاق عربستان در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، وداع آبرومندانه ی با این پیکارها داشت.

در هفته ششم و پایانی از دور مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا تیم های سپاهان ایران و الاتفاق عربستان از گروه چهارم در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند.
سپاهان که در پنج دیدار قبلی خود تنها 4 امتیاز کسب کرده بود و از گردونه مسابقات حذف زودهنگامی داشت، بازی زیبا و روانی را در برابر نماینده عربستان به نمایش گذاشت تا با پیروزی به کار خود در مسابقات این فصل پایان دهد و بیشتر از گذشته حسرت امتیازات از دست رفته را بخورد.
هادی اصغری در دقیقه دوم بازی، با فراری زیبا توپ را در اختیار حسین پاپی قرار داد که این بازیکن جوان با ضربه ی دقیق گل اول سپاهان را به ثمر رساند.
در دقیقه 52 مهدی جعفرپور توپ را بروی دروازه الاتفاق فرستاد که هادی اصغری با ضربه سری زیبا زننده گل دوم نماینده ایران لقب گرفت.
در نهایت حمید عزیزاده مدافع جلو کشیده سپاهان کرنر ارسال شده را با یک ضربه سر در دقیقه هشتاد و دوم به گل سوم تبدیل کرد.
با این اوصاف الاتفاق عربستان با وجود باخت سنگین در این بازی با 12 امتیاز به عنوان تیم نخست گروه چهارم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد و سپاهان با 7 امتیاز از صعود به مرحله حذفی بازماند.


/ 0 نظر / 15 بازدید