یوونتوس با گلزنی ستاره های برزیلی خود مقابل آ.اس.رم به پیروزی رسید

آتالانتا 0 – 1 جنوا

 

جنوا که هفته گذشته موفق شده بود با نتیجه سه بر دو از سد رم بگذرد این هفته نیز در یک بازی خارج از خانه مقابل آتالانتا به برتری یک بر صفر دست یافت.تک گل جنوا را در این بازی امیلیانو مورتی مدافع 28 ساله این تیم به ثمر رساند.آتالانتا هفته گذشته نیز یک بر صفر مغلوب لاتزیو شده و بود و بعد از دو هفته در جمع تیم های بدون امتیاز سری A است.

 

 

کالیاری 1 – 3 سیه نا

 

کالیاری که هفته گذشته مقابل لیوورنو به تساوی بدون گل رضایت داده بود این هفته در خانه با نتیجه سه بر یک مغلوب سیه نا شد.گل های سیه نا را در این بازی امیلیانو کالایو در دقایق 52 و 70 و رگینالدو در دقیقه 88 به ثمر رساندند و تک گل کالیاری را نیز یدا در دقیقه 76 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

 

 

کیه وو 1 – 2  لاتزیو

 

کیه وو که در هفته اول با نتیجه یک بر صفر مغلوب یوونتوس شده بود این هفته نیز در خانه دو بر یک بازی را به لاتزیو واگذار کرد.هر دو گل لاتزیو را خولیو کروس مهاجم اسبق اینتر در دقایق 41 و 54 به ثمر رساند که گل اول را از روی نقطه پنالتی به گل تبدیل کرد.تک گل کیه وو را نیز در این بازی سرجیو پلیسیر به ثمر رساند.

 

 

فیورنتینا 1 – 0 پالرمو

 

شاگردان چزاره پراندلی این هفته میزبان پالرمو بودند و موفق شدند این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست دهند.تک گل ویولا را در این بازی استوان یووتیچ مهاجم 19 ساله و صرب این تیم به ثمر رساند.فیورنتینا با کسب این سه امتیاز ، 4 امتیازی شد و در رده هفتم جدول قرار گرفت.

 

 

ناپولی 3 – 1 لیوورنو

 

ناپولی که در هفته اول رقابت ها با نتیجه 2 بر یک مغلوب پالرمو شده بود در این هفته در یک بازی خانگی موفق شد با نتیجه سه بر یک از سد لیوورنو بگذرد.گل های ناپولی را در این دیدار کوالیارلا دو بار در دقایق 11 و 83 و مارک هامسیک در دقیقه 36 به ثمر رساندند.تک گل لیوورنو را نیز کریستیانو لوکارلی در دقیقه 48 به ثمر رساند.میرکو پیه ری مدافع لیوورنو نیز با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه 90 بازی از زمین اخراج شد.

 

 

پارما 2 – 1 کاتانیا

 

پارما در هفته دوم رقابت های سری A موفق شد در یک بازی خانگی با نتیجه دو بر یک از سد کاتانیا بگذرد.گل های پارما را در این دیدار دانیله گالوپا در دقیقه 13 و آلبرتو پالوچی در دقیقه 47 به ثمر رساندند.تک گل کاتانیا را نیز در این بازی مارکو بیاجیانتی در دقیقه 14 به ثمر رساند.

 

 

سمپدوریا 3 – 1 اودینزه

 

سمپدوریا که هفته گذشته یک پیروزی شیرین خارج از خانه مقابل کاتانیا کسب کرده بود این بار با نتیجه سه بر یک از سد اودینزه گذشت و با شش امتیاز و به لطف تقاضل گل بهتر نسبت به دیگر تیم های 6 امتیازی در صدر جدول سری A قرار گرفت.گل های سمپدوریا را در این بازی جیان پائولو پاتزینی در دقیقه 11 ، دانیله مانینی در دقیقه 45 و آنتونیو کاسانو در دقیقه 83 به ثمر رساندند و تک گل اودینزه را نیز آنتونیو دی ناتاله در دقیقه 56 برای تیمش به ثمر رساند.

 

/ 3 نظر / 15 بازدید
نیما

بازی رو دیدم.این دیه گو عجب بازیکنیه ها.کنار دل پیه رو زوج خوبی رو تشکیل میدن. از رم خوشم نمیاد.همون بهتر ته جدول باشه.

ستاره ستایش

سلام . مرسی از بابت تبریکتون . واقعا خوشحال شدم که یووه برد . خیلی وقت بود که طعم یک پیروزی قاطعانه را نچشیده بودم . دیدی بوفون خوشگلم ، چه تک به تکی را از توتی گرفت . بوفون استاد تک به تک گیریه ، قربون شکل ماهش برم . میلان خراب کرد ، چرا کاکا را از دست داد ، چرا بکهام را پس داد ؟؟؟ چرا شوچنکو رفت ؟؟؟ چرا مالدینی خداحافظی کرد ؟؟؟ هر چند تیم من میلان نیست ، تیم بابام میلانه . بهتر ، مطمئنم که امسال یووه قهرمان می شه ، اگر یک در صد هم شک داشتم ، الان با این پیروزی مطمئن شدم که قهرمان همه ی جام ها می شیم . این دیگو ، پدر سوخته چه می کنه ، دل پیرو جان را شسته گذاشته کنار . فرض کن دل پیرو و دیگو با هم تو خط حمله باشند ، چی می شه ، کولاک . بابت باخت میلان هم متاسفم و بهتون تسلیت می گم . خیلی هم تقصیر گتوزو نبود ، چون اون هم مطمئننا دوست نداشته که همچین اتفاقی بیفته ، ناراحت نباش به آینده امیدوار باش . [لبخند]

سوت طلایی

سلام چند تا عکس از کمک داوران فوتبال و نحوه جایگیری آنها چند تا عکس از کمک داوران فوتبال و نحوه جایگیری آنها منتظرم [گل]