طلسم کرمان نشکست؛6 گل در پرماجراترین مس- پرسپولیس تاریخ

سایت گل - گرچه گزارشگران تلویزیونی و طرفداران از 6 گل این بازی به هیجان آمدند اما این تعداد گل بیش از هرچیز نشان دهنده عدم انسجام تاکتیکی دو تیمی بود که سال گذشته در تمام فصل رقابت سختی با هم داشتند.نکته مهم این بازی دو بار گلزنی هادی نوروزی و البته درخشش ادینیو بودو البته سکوهای خالی ورزشگاه شهیدباهنر درروزی که انتظار یک استقبال 15 هزار نفری را داشتیم.

 1-0(پرسپولیس)- ضربه کاشته شیث رضایی که به قصد دروازه مس نواخته شده بود با ضربه سر شیرجه ای هادی نوروزی وارد دروازه مس شد

 1-1(مس)-ادینیو ستاره برزیلی مس از عمق دفاع پرسپولیس گریخت و با ضربه ای استادانه  از زیربغل معمارزاده گل مساوی را به ثمر رساند.

2-1(پرسپولیس)-تصورش راحت نبود اما یکبار دیگر هادی نوروزی که در غیبت مهاجمان اصلی در ترکیب قرار گرفته بود . او با فراری طولانی از اشتباه  سیفی و محمدی استفاده کرد و یک توپ سرگردان را را وارد دروازه مس کرد.

 2-2(مس )- روح الله بیگدلی مثل همیشه به پرسپولیس گل زد. او  در دقیقه 54یک توپ کوتاه را در پشت محوطه جریمه دریافت کردو با بغل پایی فنی از فاصله دور عمارزاده را مغلوب کرد.

 3-2(پرسپولیس )- در دقیقه 77 مهدی شیری 5 دقیقه بعد از ورود به میدان با پاسی تماشایی مجتبی زارعی را راه انداخت که این بازیکن با خطای یوسفی متوقف شدو یک پنالتی به میهمان داد.این پنالتی در دومرحله توسط شیث رضایی به گل تبدیل شد.

3-3(مس)- خطای شیری د دقیقه 81 در پشت محوطه جریمه یک ضربه کاشته را نصیب مس کرد که ادینیو  با ضربه ای کوتاه توپ را به سمت راست معمارزاده فرستاد. اتفاق ویژه :پنالتی پرماجرای پرسپولیس درحالی منجر به گل شد که اعتراض شدید مسی ها را در پی داشت. محمدی در مرتبه اول پنالتی شیث را گرفت اما با نظر کمک داور پنالتی تکرار شد. جالب اینکه این بار هم او موفق به دفع توپ شد اما توپ دوباره مقابل پای رضایی افتاد و او با ضربه ای محکم اولین گل فصل خود را با بازوبند کاپیتانی زد. بهترین بازیکن :ادینیو هافبک نفوذی برزیلی با موهای کوتاه کرده بارها از سد شیث رضایی گریخت و دوبار نیز دروازه حریف را باز کرد. او شاید بهترین خارجی لیگ برتر فوتبال ایران باشد.

مس(1-3-2-4) :عباس محمدی - مسعودزارعی ، پیروز قربانی ، مجتبی انصافی ، میثم منیعی (62 امیرحسین یوسفی )-مصطفی سیفی (روح الله بیگدلی 46)فرزاد آشوبی ، فرزادحسین خانی ، مهدی رجب زاده ، ادینیو ، علی سامره(کاپیتان )( قاسم دهنوی 83)

 پرسپولیس(1-3-2-4):میثاق معمارزاده - مجتبی شیری ، شیث رضایی ، علیرضا محمد،جلال اکبری-کریم باقری (مهدی شیری 70)، حمیدرضا علی عسگر ، کریم باقری ،میثم بائو (88اکبر صغیری ) ، مجتبی زارعی (84 سپهر حیدری )،حسین بادامکی - هادی نوروزی

اخطار :فرزاد حسین خانی،میثم منیعی،  امیرحسین یوسفی(مس )مهدی شیری،شیث رضایی (پرسپولیس) اخراج : امیرحسین یوسفی(75)  

/ 1 نظر / 13 بازدید
پریسا

سلام . آپم . خوشحالم میکنی سر بزنی . بای .