پیروزی خیره کننده اینتر در دربی میلان

نیمه اول

این بازی در حالی آغاز شد که میلانی ها درابتدای مسابقه اندکی بهتر ظاهر شدند ولی شاگردان مورینیو به سرعت کنترل توپ و میدان را در دست گرفتند و شوت دقیقه 6 وزلی اسنایدر، خرید جدید تیم اینتر، اولین ضربه خطرناک دیدار بود که توسط مارکو استوراری مهار شد. 4 دقیقه بعد، روسونری با ضربه پاتو سعی در جبران این شوت محکم داشتند که در نهایت شوت برق آسای پاتو توسط والتر ساموئل مهار شد. دو دقیقه بعد رونالدینیو به دنبال آن بود تا با ضد حمله اولین بخت روسونری برای رسیدن به گل را تست کند که آن هم بی ثمر ماند.

 میلانی ها در دقایق اولیه نیمه اول سعی داشتند تا نمایش قدرتمندانه ای را در زمین مسابقه به اجرا بگذارند و البته مقاومت آنها دیری نپائید. چرا که تیاگو موتا در دقیقه 29 اولین گل نرآتزوری را روی یک حرکت تیمی فوق العاده که حاصل همکاری اتوئو و میلیتو و او بود،  وارد دروازه روسونری کرد. حدود 7 دقیقه بعد  در پی خطای خشنی که گتوزو برروی ساموئل اتوئو انجام داد، نه تنها کارت زرد از داور بازی دریافت کرد، بلکه یک ضربه پنالتی را هم برای نراتزوری به ارمغان آورد. دیه گو میلیتو با اقتدار تمام توپ را درون دروازه میلان کوبید تا اینتر با دوگل از میزبان همشهری پیش بیفتد. در حالی که بسیاری  معتقد بودند که گتوزو به دلیل این خطای خشن، مستحق دریافت کارت قرمز بود، حضور این ستاره خشن در زمین چندان به درازا نکشید و تنها 4 دقیقه بعد و در پی خطای دیگر او، گتوزو با دریافت کارت زرد دوم، در دقیقه 40 مجبور به ترک زمین مسابقه شد.مایکون هم در حالی که تنها ثانیه هایی تا پایان نیمه اول باقی بود، برای سومین بار و از همان جناحی که دو گل قبلی اینتر به ثمر رسیده بود، برای بار سوم روسونری را تسلیم کرد تا نیمه اول با حساب 0-3 به پایان برسد.

نیمه دوم

در بین دونیمه ، لئوناردو سیدورف و ماسیمو آمبروزینی را به جای بوریه لو و فلامینی به زمین فرستاد. ولی با آغاز این نیمه ، باز هم این نرآتزوری بودند که برتری خود را به حریف دیکته کردند و اسنایدر و اتوئو، خریدهای جدید اینتر نهایت تلاش خود را برای رسیدن به گل به کار می گرفتند. سرانجام در دقیقه 68  استانکوویچ، با ضربه ای برق آسا از وسط زمین که راهی  دروازه میلان کرد، چهارمین گل اینتر را هم به ثبت رساند. در این میان ورود کلاس یان هونتلار هم نتوانست کار به جایی برد و ستاره هلندی روسونری نتوانست حتی یکی از 4 گل خورده را جبران کند تا دربی حساس شهر میلان باپیروزی پراقتدار 0-4 اینتر به پایان برسد.  

/ 0 نظر / 15 بازدید