همکاری مایکروسافت و سامسونگ برای ورود ویندوز فون به مشاغل سازمانی

مدیر بازاریابی  B2B  تیم ویندوز، ریک رسماسن به تازگی فاش کرده که مایکروسافت به زودی ایده های خود در خصوص همکاری تجاری جذابش با سامسونگ را منتشر خواهد کرد. وی می گوید که گفتگوها تا زمان عرضه ATIV S سامسونگ ادامه دارد و احتمالا در آن زمان برخی اخبار جدید از این همکاری اعلام گردد. رسماسن همچنین به برخی از تجارت های بزرگ اشاره می کند که پیش از این، از بلک بری به ویندوز فون کوچ کرده اند. از جمله قرارداد جدیدی که به تازگی با HML Skipton، چهارمین انجمن ساختمانی بزرگ انگلستان منعقد کرده اند.
 کسب و کارهای بزرگ و سازمان ها برای ما بسیار مهم هستند. ویندوز فون 8 به خوبی با  SMB ها همنشین و همراه می شود. تعداد زیادی از کاربران فعلی بلک بری به دنبال گزینه های دیگری در بازار می گردند. همگرایی و ادغام پذیری کامل ویندوز 8 و قیمت آن کاملا برای آنها موثر و منطقی به نظر می رسد. اکنون همه تحت تاثیر BB10 ریم قرار گرفته اند، اما سوال اینجا است که واقعا نتیجه چه خواهد بود. البته این یک بازار بسیار بزرگ است و برای هر دوی ما جای کافی وجود دارد. در دیدگاه ما، سعی می کنیم رفتاری طبیعی و کاربردی با صنایع داشته باشیم. ما قرار است امکانات مان را با سامسونگ سهیم شویم، همان گونه که قبل از این با HTC و نوکیا بودیم. و این کار به زودی زود و پس از آمادگی سامسونگ انجام خواهد پذیرفت.
 با عرضه BlackBerry 10، ریم روحی تازه به رابطه بسیار طولانی اش با شرکت ها خواهد دمید. سازمان هایی که کارکنان شان با انتخاب سخت افزارهای ریم به عنوان موبایل اداری شان، همچنان به این برند وفادار مانده اند. حال باید ببینیم آیا ورود مایکروسافت و سامسونگ به این بازار وفادارانه می تواند نتایج جذابی را رقم زند و آنها توان باز کردن جایی برای نفس کشیدن را خواهند داشت.

منبع : نارنجی

/ 3 نظر / 16 بازدید
پریسا

مرسی که امروز بهم سر زدی. یادت نر بازم بیای, عاشقتم[قلب]

نمایندگی رایگان سامانه پیام کوتاه

سلام قصد داریم قبل از هرگونه تبلیغ ، ایجاد بازارگرمی و ..... ابتدا به شیوه کسب درآمد از این شغل بپردازیم برای مشاهده متن کامل ودریافت نمایندگی رایگان یه سربه این سایت بزن خرجش فقط یه کلیک کردنه www.gab-co.rzb.ir نمایندگی پیام کوتاه و یا همان پنل مدیریت را میتوان به نوعی در ابتدای فعالیت به عنوان شغل دوم و پس از کمی فعالیت و جذب اشتراک به عنوان شغل اصلی و کاملا پرسود و با درآمد بسیار بالا خطاب نمود لطفا به این محاسبه کاملا ساده دقت نمائید شما در 3 ماهه اول در هر هفته حداقل 3 پنل (اشتراک ، مشتری) واگذار مینمائید هرپنل حداقل برای شما50.000تومان سودآوری خواهد داشت هرهفته معادل 150.000ت وهرماه معادل 600.000ت کسب درآمدخواهید داشت بعد از گذشت 3 ماه با تبلیغات در روزنامه ها و درج اگهی رایگان درسایت های مختلف نسبت به جذب مشترک اقدام نمایید حال هر هفته حداقل 7 پنل (اشتراک،مشتری) واگذار مینمائید و.... ادامه داره خرجش یه کلیک کردنه www.gab-co.rzb.ir

NextHoliday.ir

وبلاگ جالبی دارین. به ما هم سر بزنید اگه خوشتون اومد یه رای مثبت تو جشنواره وب هم بهمون بدین. ممنون