رئال سوسیداد 3 – بارسلونا 2: پایان شکست‌ناپذیری

تا پیش از این تنها تیمی که از بارسا امتیاز گرفته بود رئال مادرید بود که در اکتبر یک تساوی از بارسا گرفت. اما تیم باسکی نتیجه بهتری گرفت و باخت دو بر صفر مقابل این تیم را به برد سه بر دو تبدیل کرد.

لیونل مسی برای دهمین بازی پیاپی گل زد و به رکورد جالبی رسید. اما اخراج جرارد پیکه در دقیقه 56 سوسیه‌داد را وادار به تلاش بیشتر کرد و آنها توانستند دو گل بزنند و بازی را ببرند.

لیو مسی که در اوایل بازی موقعیتی عالی را از دست داده بود در دقیقه 7 روی دفع اشتباه کلودیو براوو از گوشه محوطه جریمه با ضربه‌ای تماشایی گل اول بازی را زد.

اندکی بعد پدرو ضربه‌ای به تیر دروازه سوسیه‌داد کوبید. اما بارسا در دقیقه 25 گل دوم را هم زد. دنی آلوز روی پاس فوق‌العاده چابی صاحب توپ شد و آن را به پدرو سپرد تا او گل‌زنی کند.

مسی می‌توانست در دقیقه 45 بازی را سه بر صفر کند. او توپ را از روی سر براوو عبور داد اما میکل گونزالس ضربه‌اش را دفع کرد و توپ در نهایت به تیر دروازه خورد.

اما لحظاتی بعد بازی دو بر یک شد. گونسالو چوری کاسترو سانتر کارلوس ولا را در بیرون محوطه جریمه کنترل کرد و با شوتی عالی دروازه بارسا را گشود.

در دقیقه 56 بود که بارسا ده‌نفره شد. پیکه به دلیل خطای خشن روی کارلوس ولا کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد.

سوسیه‌داد در دقیقه 63 ضربه دیگری به بارسا زد. این بار روی اشتباه مدافعان بارسا، چوری شوتی زد که خاویر ماسچرانو – که به جای فابرگاس وارد میدان شده بود – آن را تغییر مسیر داد و توپ در نهایت با وجود تلاش والدس به درون دروازه رفت.

بازی به نظر می‌رسید با نتیجه مساوی تمام می‌شود اما آگیرچه توانست سانتر کارلوس مارتینس را به گل سوم در دقیقه 91 تبدیل کند و سوسیه‌داد اولین شکست فصل رابه بارسا تحمیل کند.

 

منبع : سایت گل

/ 0 نظر / 12 بازدید