تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۸٦
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: بازي تيم فوتبال سپاهان هم‌اكنون از تيم پرسپوليس بين‌المللي‌تر است. "افشين قطبي" روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي افزود: ما در آخرين بازي خود در نيم فصل ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران در مقابل سپاهان بين‌المللي‌تر بازي خواهيم كرد. وي در خصوص شاخصه‌هاي فوتبال بين‌المللي اظهارداشت: فوتبال نتيجه‌گيري است تيمي كه بتواند سازماندهي دفاعي و حمله را در كمترين زمان ممكن داشته باشد و به توپ سرعت بدهد مي‌تواند بين‌المللي بازي كند.

وي تصريح كرد: تيمي كه در ‪ ۹۰‬دقيقه بازي خطرناك باشد و در زمان حمله حريف، زمين را براي آنها كوچك و در زمان حمله تيم خودي بتواند زمين را بزرگ كند، بسيار موفق است.

قطبي بيان داشت: هر تيمي بتواند توپ را حفظ و با تفكر به چرخش درآورد و بازيكنان را در پست تخصصي خود به‌كار گيرد، فوتبال بين‌المللي به نمايش گذاشته است.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: فوتباليست بين‌المللي نيز تكنيك و فيزيك بدني مناسب دارد و بازيكن باهوشي است زيرا از تصميم و تاكتيك به خوبي استفاده مي‌كند.

وي با اشاره به اين‌كه تيم بايد روحيه برد و پيروزي را تا دقيقه آخر داشته باشد، گفت: تيم حرفه‌اي بايد براي نتيجه بازي كند.

وي افزود: هم‌اكنون تيم پرسپوليس از ‪ ۲۰‬تا ‪ ۶۰‬دقيقه زيبا بازي مي‌كند و تفكر قهرماني دارد پس به فوتبال بين‌المللي نزديك‌تر شده است.

قطبي خاطرنشان كرد: اگر فوتبال ايران از امكانات بالقوه در رشته فوتبال استفاده كند مي‌تواند به قوتبال بين‌المللي برسد.

سرمربي تيم پرسپوليس در خصوص درگيري ميان وي با دستيارانش گفت: در تمام دنيا مربيان با همكاري دستياران خود به موفقيت مي‌رسند و ما هيچ درگيري نداريم.

وي گفت ، ما در ‪ ۱۴‬بازي شكست نخورده‌ايم و هم‌اكنون در تيم پرسپوليس ارتباط بسيار صميمي ميان كادر فني وجود دارد.

وي تصريح كرد: براي "افشين قطبي"، "حميد استيلي" و "مرزبان" همكاري بسيار آسان‌است و من از اين‌كه در فوتبال ايران مربياني در اختيار دارم كه تجربه موفقي در فوتبال دارند، خوشحالم.

قطبي در پاسخ به اين كه "عملكرد ديگر مربيان ليگ را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟" اظهارداشت: من به تمام مربيان احترام مي‌گذارم و نمي‌توانم نظري در خصوص عملكرد آنان ارايه بدهم.

وي تاكيد كرد: ايران داراي ليگ بسيار خوبي است و تمام تيم‌هاي حاضر با مديريت موفق مي‌توانند، بهترين ليگ آسيا را درست كنند.

قطبي در خصوص بازگشت دوباره سپاهان به ليگ برتر به عنوان حريف جدي واصلي پرسپوليس گفت: تمام تمركز ما بر روي پرسپوليس است و سپاهان بايد فشار زيادي را تحمل كند تا ‪ ۶‬امتياز اختلاف خود را در صدر نسبت به پرسپوليس جبران كند.

سرمربي تيم پرسپوليس افزود: ما با تجربه و منطق قول قهرماني داديم و به آن ‪ ۷۵‬امتياز لازم دست مي‌يابيم.

وي در خصوص حضور در تيم ملي فوتبال ايران گفت: هر مربي و فوتباليست بتواند براي كشور خود خدمت كند، افتخار بزرگي است.

وي تاكيدكرد: حضور در پست سرمربيگري تيم ملي منتهاي آروزي من است و اميدوارم در ‪ ۲۰‬سال آينده كاري اين امر تحقق يابد.

وي در خصوص وضع فعلي فوتبال ايران نيز گفت: فاصله ميان ايران و كشورهاي پيشرفته را مي‌توان به راحتي با تفكر منطقي از بين برد.

قطبي افزود: در هيچ كجاي دنيا من اين عشق را به فوتبال نديدم و ايران توانايي‌هاي زيادي دارد و با علم روز دنيا مي‌توان بهترين فوتبال آسيا و دنيا را درست كرد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره تيمش اظهارداشت: در اين تيم هدف سازي، برنامه‌سازي و پيگيري انجام شده تا بتوانيم اين پرسپوليس را بزرگ كنيم.

وي در خصوص حضور در جام حذفي و استفاده از بازيكنان ذخيره نيز بيان داشت: ما در جام‌حذفي‌نمي‌توانيم تنها براي تجربه بازي كنيم ما در اين جام نيز در پي قهرماني و نتيجه هستيم .

به گفته وي، در رقابت‌هاي جام حذفي و ليگ برتر از بهترين تركيب استفاده مي‌شود.

قطبي درباره مشكلاتش در پست‌هاي مختلف ادامه داد: مشكل ما تنها در تعدد دروازه‌بان‌هاي خوب و آماده نيست بلكه‌ما در تمام پست‌ها اين مشكلات را داريم و بازيكنان به هم نزديك هستند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران ادامه داد: استفاده از نوع سيستم دربازي پرسپوليس معنا ندارد ما از هر سيستمي براي موفقيت بهره‌خواهيم برد.

وي‌همچنين در خصوص "ادووكات" هلندي براي حضور در سمت سرمربيگري تيم ملي گفت: وي مردي است با عشق بي‌پايان به فوتبال و اگر به عنوان سرمربي به ايران بيايد، ايراني‌ها بايد بدانند بهترين مربي دنيا را به خدمت گرفته‌اند.

وي درخصوص برخي از شايعات در رسانه‌ها براي تلاش وي براي حضور ادووكات در ايران گفت: من تمامي اين مسايل را رد مي‌كنم من با وي در ارتباط هستم اما راجع به ايران و تيم ملي هيچ حرفي ميان ما رد و بدل نشده است.

به گفته وي هم‌اكنون تيم ملي استراليا خواهان به خدمت گرفتن ادووكات است و كساني هستند كه وي بتواند با آنها راجع به آينده كاري خود مشورت كند.

قطبي درپاسخ به اين‌كه "آيا در نيم فصل بازيكن جديدي به خدمت مي‌گيرد؟ گفت: من از بازيكنان خود راضي هستم بازيكن خارجي نبايد براي خوردن چلوكباب به ايران بيايد بايد انگيزه داشته باشد.

به گفته وي، چند بازيكن مورد پسند باشگاه قرار گرفتند اما باشگاه براي به خدمت گرفتن آنان بودجه كافي ندارد.

وي بيان داشت: شايد در نيم فصل چند بازيكن جديد بياوريم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص رساندن اين تيم‌به پرسپوليس دهه ‪ ۶۰‬گفت: ما اجازه نداريم اين تيم را با هيچ دوره‌اي مقايسه كنيم زيرا محبوبيت از دوره‌هاي گذشته است.

http://ham-mihan.net/Released/86-04-09/23-1.jpg                                      http://www.tebyan.net/Image/big/1386/06/153763879175744520022910113435248937627.jpg
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی