تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸٦
محمد سعيد نفريه عضو هيات مديره باشگاه ‌استقلال تهران درخصوص ماندن "ناصر حجازي" سرمربي اين تيم تا پايان نيم فصل گفت : حجازي اگر تضمين كتبي بدهد ، مي‌ماند، در غير اينصورت از تيم مي‌رود. هيات مديره‌بايد تضمين داشته باشد كه جايگاه تيم تا آخرنيم فصل كجاي جدول خواهد بود. وي اظهارداشت: اگر حجازي به صورت مكتوب به ما اعلام كند كه تا آخر نيم فصل از ‪۱۵‬امتياز چند امتياز كسب مي‌كند، در تيم خواهد ماند. وي تصريح كرد: هم اكنون اختلاف امتيازي تيم تا صدر جدول ‪ ۱۴‬امتياز است و ‪ ۱۵‬امتياز تا پايان فصل مي‌توانيم كسب كنيم.

نفريه با تاكيد بر اينكه نيازبه‌تصمين مكتوب داريم، بيان‌داشت: منتظريم درجلسه امشب هيات مديره،ناصرحجازي برنامه‌هاي خود را تا نيم فصل ارايه دهد كه بر اساس آن تصميم نهايي اتخاذ مي‌شود.

عضو هيات مديره باشگاه استقلال ادامه داد: علاوه بر گفت و گو با حجازي به طور موازي با گزينه‌هاي ديگر نيز وارد مذاكره شديم.

به گفته وي ، شب گذشته با امير قلعه نويي صحبت شده و امشب نيز فيروز كريمي به جلسه هيات مديره استقلال مي‌آيد تا برنامه خود را ارايه دهد.

وي گفت:ازحجازي خواستيم به صورت مكتوب برنامه‌ها را ارايه دهد و بگويد از ‪۱۵‬امتيازممكن كه تا پايان نيم فصل اول مانده چندامتياز را كسب مي‌كند.

وي با بيان اين كه وي هنوز برنامه‌اي به ما ارايه نكرده ، افزود : اگر حجازي در جلسه امشب تضمين مكتوب بدهد،مي‌ماند در غير اينصورت احتمال ادامه حضور وي در استقلال بسيار كم است و جاي خود را به مربيان ديگر مي‌دهد.

نفريه اظهارداشت : گذشته از قلعه نويي و كريمي با يك مربي ديگر هم صحبت شده اما همه چيز به جلسه امشب بستگي دارد.

وي ابراز اميدواري كرد كه حجازي در استقلال بماند چون براي تيم زحمت كشيده است.

http://brandsoftheworld.com/brands/0001/1408/brand.gif
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی