تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ٢ بهمن ۱۳٩۱

میلان با دو گل جامپائولو پاتزینی، بولونیا را 2-1 شکست داد و جای رم را در رتبه ششم جدول سری آ گرفت.


میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و الشعراوی می توانست در همان 10 دقیقه ابتدایی تیمش را پیش بیندازد اما واکنش به موقع فدریکو آلیاردی، مانع باز شدن دروازه بولونیا شد.

بازی با برتری میلان ادامه پیدا کرد اما نتوانستند موقعیت خاصی ایجاد کنند. تا اینکه در دقیقه 30، بولونیا اولین موقعیت جدی اش را به وجود آورد اما آبیاتی به خوبی توانست ضربه مارتی ریورولا، مهاجم اسپانیایی حریف را دفع کند.
 

چند دقیقه بعد میلان توسط پاتزینی صاحب موقعیت شد اما ضربه سر او را بار دیگر آلیاردی مهار کرد.

میلانی ها نیمه دوم را بهتر آغاز کردند و ام بایه نیانگ می توانست در همان دقایقی ابتدایی گل اول را به ثمر برساند اما ضربه این مهاجم جوان بعد از برخورد به بازیکنان حریف به بیرون رفت.

برتری میلانی ها ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 65 پاتزینی دروازه حریف را باز کرد. او که در دیدار رفت مقابل بولونیا هت تریک  کرده بود، در درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافع حریف منحرف شد و در گوشه دروازه بولونیا قرار گرفت؛ در حالی که آلیاردی تنها شاهد ورود توپ به دروازه بود.حملات میلانی ها ادامه پیدا کرد و پاتزینی در فاصله 10 دقیقه به پایان بازی ، برای پنجمین بار در این فصل دروازه بولونیا را باز کرد. او این بار با یک ضربه والی زیبا دروازه آلیاردی را باز کرد.

دو دقیقه بعد، گل به خودی فیلیپ مکسس، اختلاف دو تیم را به حداقل رساند اما این گل هم نتوانست مانع از شکست بولونیا شود.

با این پیروزی، میلان 34 امتیازی شد و به دو امتیازی فیورنتینا در رتبه پنجم جدول رسید.

منبع : سایت گل

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی