تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - چهارشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸۸

تیم فوتبال استقلال تهران با برتری مقابل مس کرمان به صدر جدول رده‌بندی مسابقات لیگ برتر صعود کرد.


به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه هفته دهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 17:05 امروز (چهارشنبه) تیم‌های مس کرمان و استقلال تهران در ورزشگاه شهید باهنر کرمان مقابل هم صف آرایی کردند که جدال آنها در پایان به برتری 2 بریک آبی پوشان تهرانی انجامید.

استقلال در این بازی خیلی زود در دقیقه 12 توسط فابیو جانواریو به گل برتری رسید. این هافبک برزیلی پاس هاشم بیک زاده را با ضربه‌ای دقیق به تور دروازه مس کرمان چسباند و تیمش را با یک گل پیش انداخت.

در ادامه تیم مس کرمان برای تغییر نتیجه حملات زیادی روی دروازه استقلال داشت تا اینکه در دقیقه 27 توسط فاریسیو جیودانی به گل تساوی رسید. این مدافع پیش تاخته کرنر ارسالی امیرحسین یوسفی از جناح چپ را با ضربه سر به تور دروازه استقلال رساند.

نیمه اول دیدار مس کرمان - استقلال با نتیجه تساوی به اتمام رسید، نتیجه‌ای که با توجه به شکست پیکان در اهواز آبی پوشان را به صدر جدول می رساند اما شاگردان مرفاوی به تک امتیاز بازی قناعت نکرده و با میل تهاجمی بیشتر نسبت به تیم میزبان به دنبال گل دوم بودند.

استقلال برای زدن گل دوم انتظار زیادی نکشید. آرش برهانی در دقیقه 63 روی اشتباه مدافع مس کرمان دروازه خالی تیم میزبان را گشود و تیمش را مجددا پیش انداخت. پس از این گل مس با حملات احساسی به دنبال گل تساوی بود اما مقابل دفاع هماهنگ استقلال به نتیجه نرسید و در نهایت با نتیجه 2 بریک شکست خورد.

تیم فوتبال مس کرمان در حالی مقابل استقلال مغلوب شد که از دقیقه 83 به دنبال اخراج فاریسیو جیودانی با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه می داد.

قضاوت دیدار مس کرمان - استقلال برعهده خداداد افشاریان بود. او در این بازی به فرزاد حسین خانی از تیم مس کرمان و هاشم بیک زاده، کیانوش رحمتی و سیاوش اکبرپور از تیم استقلال کارت زرد نشان داد.

استقلال با غلبه بر مس کرمان 22 امتیازی شد و با توجه به شکست پیکان مقابل استقلال اهواز صدرنشین جدول رده بندی شد.

در همین چارچوب تیم‌های استقلال اهواز و پیکان قزوین هم از ساعت 17:05 امروز در ورزشگاه تختی اهواز به دیدار هم رفتند که جدال آنها نیز در پایان با برتری 3 بر یک آبی پوشان میزبان همراه بود. برای استقلال اهواز در این دیدار میلاد میداودی (6) و (67)، محمد فعال (44) گل زدند. تنها گل پیکان را هم جهانگیر عسگری در دقیقه 58 به ثمر رساند. 

پیکان با این شکست همچنان 22 امتیاز ماند و به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد. استقلال اهواز نیز با این پیروزی 10 امتیازی شد و در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفت.

 

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=960758

 

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی