تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ۱٠ شهریور ۱۳۸۸

تهران IranSport.Net - تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه مقابل بحرین تن به شکستی سنگین داد. این دیدار تدارکاتی در منامه مرکز بحرین برگزار شد که با برتری 4 بر 2 تیم میزبان همراه بود . تیم بحرین که به مرحله پلی اف مسابقات مقدماتی جام جهانی راه یافته ، در این بازی از ضعف مفرط و ناهماهنگی خط دفاعی تیم ایران سود برد و موفق شد به چهار گل در دقایق 17 ، 32، 53 و 99 ( پنالتی ) دست یابد.


فریدون زندی که زننده هر دوگل تیم ایران بود ابتدا در دقیقه 40 از پاس عالی محمد رضا خلعتبری سود برد و گل نخست تیم میهمان را رقم زد و سپس در دقیقه 83 از روی نقطه پنالتی برای بار دوم دروازه بحرین را فتح کرد.


تیم ملی فوتبال ایران که با سیمایی تازه و ترکیبی تقریبا دگرگون به میدان امده بود ، باز هم در قلب دفاعی انسجام لازم را نداشت و در این راستا " هادی عقیلی " بارها در مصاف با مهاجمان سرعتی بحرین کم اورد.


این نقطه تاریک ، پاشنه آشیل تیم ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی به شمار می رفت و یکی از بارزترین ضعف هایی بود که به چشم می آمد و متاسفانه باید اعتراف کرد که هنوز هم از چهره تیم ملی ما رخت برنبسته است.


البته " وحید طالب لو " سنگربان ایران نیز در دریافت حداقل دو گل بحرین ، مقصر بود و در مجموع نتوانست انتظارات را برآورده کند.


تیم ملی فوتبال ایران که از گردونه مسابقات مقدماتی جام جهانی 2010 خارج شده ، با هدایت " افشین قطبی "خود را برای حضور در پیکارهای مقدماتی جام ملتهای‌ آسیا اماده می کند.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی