تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - جمعه ٦ شهریور ۱۳۸۸


استقلال و ملوان در شرایطی به تساوی رضایت دادند که در بازی به دلیل بی برقی تاخیری نیم ساعته رخ داد


پنج شنبه 5 شهریور ، ورزشگاه تختی انزلی ، تماشاگر:15 هزار نفر


داور : سعیدمظفری


اخطار: سیاوش اکبرپور،مهران جعفری


ملوان : سجاد بیرانوند- بابک پورغلامی ، آلن باسیچ ، سعیدسالارزاده ، علیرضا رمضانی (83،محمدحیدری) ، پژمان نوری، فیلیپ دسوزا، حسین ابراهیمی( 56محمد نزهتی )، مهران جعفری ، ،آدریانو آلوز(56جلال رافخایی) سرمربی : محمد احمدزاده


استقلال: وحیدطالب لو – پژمان منتظری ، هادی شکوری ،امیرحسین صادقی ،هاشم بیگ زاده ، خسروحیدری ، ،کیا نوش رحمتی ،امید روانخواه (91،رینالدو)، رضاعنایتی ،آرش برهانی(80فرهادمجیدی)،سیاوش اکبرپور(81 حسین کاظمی) سرمربی : صمد مرفاوی


 نگاه کلی : اگر از سه موقعیتی که رضا عنایتی از دست داد  بگذریم ،فرار ناگهانی محمد نزهتی ژوکر ملوان به درون محوطه جریمه و ضربه او که در برخورد به پژمان منتظری روی خط دروازه به بیرون رفت ، جدی ترین موقعیت این بازی نسبتا مهیج بود که با وجود کمبود گل تب وتاب مناسبی داشت. ملوان که برای اولین بار در ورزشگاه بزک شده تختی مقابل استقلال قرار می گرفت ، باز ی را با سرعت آغاز کرد ولی بعد از هدر رفتن دو موقعیت درمحوطه جریمه استقلال اسیر بی برقی شد و بعد از آغاز بازی در نیم ساعت پایانی نیمه اول ، میدان را به حریف داد . این روند اما در نیمه دوم با تعویضهای تهاجمی محمد احمدزاده شکل دیگری به خود گرفت و ملوان با میدانداری نوری و سرعت نزهتی صاحب چند موقعیت مناسب شد که در نهایت راهی به دروازه آبی ها نیافت. در نهایت این بازی در شرایطی با تساوی بدون گل به پایان رسید که آخرین موقعیت با سانتر روانخواه روی دروازه ملوان ایجاد شد. استقلال با تک امتیازخوش اقبالانه  این بازی موقتا صدر نشین است.


بهترین بازیکن : ورود محمد نزهتی به زمین تحولی عمده در بازی ایجاد کرد. این بازیکن سریع با دریبل مدافعان و دروازه بان استقلال می توانست به گل برسد اما  درسد پژمان منتظری ماند.بازیکنی که یکی از خوبهای استقلال به همراه خسرو حیدری بود.


اتفاق ویژه: برق رفت!طنز روزگار آنجا بود که طرفداران ملوان با فندک سعی می کردند روشنایی ایجاد کنند تا مبادا این بازی به هم بخورد. محمد احمدزاده که استارت تیمش با این برق رفتگی نیم ساعته به سردی گرایید شاکی بزرگ این اتفاق بود.


نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی