تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ٢٠ امرداد ۱۳۸۸

Daniel Jarque - Espanyol

هزاران نفر در مراسم خداحافظی با دانیل خارکه ، کاپیتان مرحوم تیم اسپانیول شرکت کردند.


سایت گل: این روزها دنیای فوتبال غرق در ماتم و سوگ است و هواداران تیم اسپانیول برای استقبال با جسم بی جان کاپیتان تیمشان به فرودگاه ال پرات بارسلونا رفتند تا یاد او را زنده دارند.حدود 50000 نفر از هواداران اسپانیول روز یکشنبه نیز به درب ورزشگاه اسپانیول رفتند و در حالی که پرچم ها و پلاکاردهای مختلف تیم اسپانیول را به همراه داشتند، در مقابل درب شماره 21 ورزشگاه حضور یافتند؛ چرا که دانی خارکه پیراهن شماره 21 تیمش را بر تن می کرد.

آنها در پلاکاردهای مختلفی یاد کاپیتان فقید تیمشان را زنده نگاه داشتند. برروی اکثر این پلاکاردها نوشته شده بود:« دانی تو همیشه با ما هستی»خارکه عصر روز شنبه در هتل محل اقامت اردوی اسپانیول در فلورانس دچار حمله قلبی شد و دقایقی بعد، درگذشت.او ماه گذشته به عنوان کاپیتان تیمش برگزیده شده بود و دومین بازیکن اسپانیایی است که در سالهای اخیر به دلیل حمله قلبی فوت می کند.

دو سال پیش بود که آنتونیو پوئرتا، ستاره باشگاه سویا، در جریان دیدار این تیم مقابل ختافه دچار حمله قلبی شد و در گذشت.در این میان، بازیکنان و مربیان فوتبال اسپانیا صحبتهایی را در مورد درگذشت این ستاره انجام داده اند و پپ گواردیولا، مربی بارسلونا، حریف دیرینه باشگاه اسپانیول، درگذشت خارکه را یک تراژدی بزرگ نامیده است.

 

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی