تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - جمعه ۱٦ امرداد ۱۳۸۸

 

تیم ذوب آهن اصفهان نخستین دیدار خود در فصل جدید مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را با برتری پرگل مقابل سایپا کرج پشت سرگذاشت.


به گزارش خبرنگار مهر، در نخستین دیدار روز دوم از هفته اول مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دو تیم ذوب آهن اصفهان و سایپا کرج از ساعت 17:15 امروز در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که حاصل تلاش این دو تیم در پایان به برتری 3 برصفر تیم میزبان انجامید.

نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در مصاف با سایپا نمایشی درخور توجه داشت و توانست میهمان خود را به راحتی از پیش رو بردارد. برای تیم ذوب آهن در این بازی جواد آشتیانی (گل به خودی - 4)، محسن مسلمان (24) و اسماعیل فرهادی (83) گلزنی کردند و نخستین پیروزی را در کارنامه ابراهیم زاده و شاگردانش به ثبت رساندند.

تیم سایپا در حالی مقابل ذوب آهن تن به شکست داد که محمد مایلی کهن را روی نیمکت نداشت. او که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با محرومیت روبرو شده بود، در این بازی از روی سکوهای ورزشگاه فولادشهر تلاش شاگردانش را دنبال کرد.

قضاوت دیدار ذوب آهن اصفهان - سایپا کرج برعهده یدالله جهانبازی بود. او در این بازی به محمد صلصالی از تیم ذوب آهن کارت زرد نشان داد.

برتری تیم ذوب آهن مقابل سایپا در حالی رقم خورد که کمک داور اول این دیدار از اعلام یک گل صحیح به نام تیم میزبان خودداری کرد. در دقیقه 14 اسماعیل فرهادی ضربه‌ای را روانه دروازه سایپا کرد که ابراهیم میرزاپور برای مهار توپ مرتکب اشتباه شد و با آن داخل دروازه رفت.

ذوب آهن با غلبه بر سایپا پیش از پایان 6 دیدار باقیمانده از هفته نخست لیگ برتر با 3 امتیاز و تفاضل گل 3+ صدرنشین جدول رده بندی شد.

 

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی