تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱٥ امرداد ۱۳۸۸

سایت گل - ضربه سر کمال کامیابی بازیکن جوان راه آهن درشرایطی از حسین آشنا دروازه بان فولاد گذشت که تنها دقیقه ای از حضور او در میدان می گذشت. گل او که خوشحال و خندان به آغوش هم تیمی ها می دوید ،  سه امتیاز اولین بازی لیگ نهم را به راه آهن داد که با حسابگری  از سد فولاد گذشت. این تیم حالا اولین صدر نشین لیگ نهم هم هست که بدون تردید تا پایان بازی پرسپولیس - مس روی پله اول می ایستد.

شرح گلها:

 1-0(فولاد):حرفه ای گری سیامک سرلک و پاس او به علی حمودی ، راه آهن را غافلگیر کرد تا شیرزاد با یک بغل پای بی نقص در دقیقه 63 اولین گل لیگ نهم را به ثمر برساند.


1-1(راه آهن):فولادی ها هنوز سرگرم شادی گل بودند که ایمان حیدری توپ برگشتی مدافعان حریف را در به دست اورد و با ضربه ای نرم از روی خط دروازه بلافاصله بازی را مساوی کرد.

2-1(راه آهن): ارسال کوشکی از جناح چپ راه آهن با ضربه سر کمال کامیابی در دقیقه 86کار را برای زرد پوشان تمام کرد. بهترین بازیکن : سیامک سرلک هافبک بازیگردان فولاد با استیل متفاوت خود بارها دروازه حریف را با خطر مواجه کرد.البته او همواره در سد مسعودهمامی متوقف شد که او نیز از ستارگان بازی بود.با این حال ابراهیم کریمی مدافع راه آهن را می شود موثرترین بازیکن زمین نامید که دوبار دروازه تیمش را نجات داد.

 اتفاق ویژه: مصدومیت شدید ابوالفضل بهادرانی دروازه بان سوم فولاد بعد از برخورد با ایمان حیدری باعث شد که حسین اشنا به رغم مصدومیت از ناحیه انگشت دست به میدان بیاید و دو گل از تیم سابقش بخورد. بوناچیچ اعلام کرد خالد شحیطاوی دروازه بان دوم فولاد را نیز به علت آسیب دیدگی در اختیار نداشته است.

 راه آهن(3-3-4):
مسعود همامی  - علیرضا نورمحمدی (کاپیتان)،ابراهیم کریمی ، مجیدباجلان، ابوذر رحیمی، حسین پاشایی ، محمودمقیمی(حسین کوشکی62 ) ، مجیدنورمحمدی ،میلادزنیدپور(جوادکشتکا ر89) ،عیسی ترائوره (کمال کامیابی 83)،  ایمان حیدری

 فولاد(1-3-2-4): ابوالفضل بهادرانی (40حسین اشنا )- جاباموجیری ، جلال کاملی (کاپیتان)،سیدمحمدعلوی ،علی حمودی ، نادر احمدی (حجت زادمحمود 88)، جوادشیرزاد ، عبدالوهاب ابوالهیل ،سیامک سرلک ،بختیار رحمانی ، لفته حمیدی(پیام حاجی نجف 62)

 اخطار : میلاد زنید پور ، ایمان حیدری ، محمود مقیمی (راه آهن)

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی