تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ٢٦ اسفند ۱۳۸٧

Filipo Inzaghi

مهاجمان افسانه ای روسونری در بازی این هفته این تیم مقابل سیه نا دو گل به ثمررساند و البته سیصدمین گل دوران فوتبالش را هم به ثمر رساند.

در حالیکه امیدهای میلان برای کسب اسکودتو عملا از بین رفته این تیم این هفته با هدف پیروزی مقابل سیه نا قرار گرفت تا بلکه موقعیت خود را برای حضور در جمع چهارتیم برتر ایتالیا و راهیابی به رقابتهای لیگ قهرمانان سال آینده حفظ کند. روسونری در این دیدار همچنان با مشکل مصدومیت بازیکنانی نظیر گتوزو، بوریلو، کالاچ، نستا، کالادزه، بونرا وسیدورف روبرو بودند. رونالدینو و کاکا به نیمکت تیم بازگشته بودند و اینتزاگی و پاتو هم در خط حمله تیم به میدان رفتند.

بعد از سه گلی که سوپر پیپو در هفته گذشته به ثمر رساند، او این هفته هم دو گل به سیه نا زد تا به رکورد سیصد گل زده در دوران فوتبالش دست یابد. دو گلی که مثل همیشه حاصل تیزهوشی و زرنگی او بودند و البته هردو با ضربه پا به ثمر رسیدند. درست مثل پاتو که در 19 سالگی حالا با 14 گل زده در جدول گلزنان این فصل میلان موقعیت خوبی پیدا می کند. او این هفته هم دوگل تماشایی به ثمر رساند. پیرلو گل اول میلان را به ثمر رساند و سیه نا هم توسط ماکارونه بهترین بازیکن خود به گل رسید.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی