تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - شنبه ٢٤ اسفند ۱۳۸٧

Liverpool 4-1 Manchester United

لیورپول در هفته ٢٩ لیگ برتر انگلستان منچستر یونایتد را در زمین اختصاصی خودش اولترافورد با نتیجه ۴ بر یک در هم کوبید تا فاصله امتیاز این دو تیم به ۴ امتیاز کاهش یابد.

شرح بازی :

در این بازی در دقیقه ٢٣ با فرار پارک جی سونگ هافبک کره ای تیم منچستر یونایتد و خطای دروازبان اسپانیایی تیم لیورپول "رینا" یک ضربه پنالتی به سود تیم منچستر یونایتد اعلام شد که کریستینانو رونالدو این ضربه پنالتی را گل کرد.

شاگردان الکس فرگوسن که فکر میکردند سه امتیاز این بازی را گرفته اند در دقیقه ٢٨ با اشتباه یکی از مدافعان منچستر فرناندو تورس با ادوین فندر سار تک به تک شد و این توپ را گل کرد.

در اواخر نیمه اول این بازی دروازبان تیم مچستر روی یکی از بازیکنان تیم لیورپول در محوطه جریمه خطا کرد و استیون جرارد این توپ را به تور دروازه منچستر چسباند تا تیم لیورپول برنده در نیمه اول به رختکن برود.

در نیمه دوم این بازی ویدیچ مدافع تیم منچستر یک خطای خشن بر روی بازیکن لیورپول در پشت محوطه جریمه انجام داد که داور اورا از زمین مسابقه اخراج کرد و طی همین خطا فابیو اورلیو بازیکن برزیلی و چپ پای تیم لیورپول این توپ را گل کرد.

این پایان کار نبود و دفاع چپ ایتالیایی تیم لیورپول با یک فرار و با یک ضربه چیپ گل چهارم تیم لیورپول را به ثمر رساند و این بازی 4 بر 1 به سود لیورپول به اتمام رسید.


نتایج کامل هفته 29 لیگ برتر فوتبال انگلستان :

1387/12/24

منچستر یونایتد 1-4 لیورپول

آرسنال 4-0 بلکبرن

بولتون 1-3 فولام

اورتون 3-1 استوک

هال 1-1 نیوکاسل

میدلزبرو 1-1 پورتسموس

ساندرلند 1-2 ویگان

1387/12/25

چلسی ١-٠ منچستر سیتی

استون ویلا ١-٢ تاتنهام

1387/12/26

وست هم ٠-٠ وست برومویچ


نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی