تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - جمعه ۱٦ اسفند ۱۳۸٧

Moghavemat Sepasi 2-1 Perspolis

تیم پرسپولیس با شکست برابر مقاومت شهید سپاسی شیراز، ‌امیدهای خود را برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر باشگاه های ایران از دست داد و نلو وینگادا مربی پرتغالی این تیم اولین شکست را با پرسپولیس تجربه کرد. در این دیدار که در هفته سی ام این رقابت ها و در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، مقاومت شهید سپاسی با نتیجه دو بر یک میزبان خود را شکست داد تا بعد از شکست دادن استقلال ،دیگر تیم پرطرفدار پایتخت را پشت سر بگذارد.
تیم جوان مقاومت اواخر بهمن ماه گذشته تیم صدرنشین استقلال تهران را در شیراز شکست داده بود.
"پژمان نوری"‌ در دقیقه 40 برای پرسپولیس و " سیامک کوهنورد"‌ در دقیقه 53 و " مصطفی صبری"‌ در دقیقه 59 برای مقاومت شیراز در این دیدار گلزنی کردند.
بازیکنان پرسپولیس درنیمه نخست با تفکرات تهاجمی وارد زمین شدند و با حفظ توپ و سرعت دادن به بازی، سعی در نزدیک شدن به سمت دروازه حریف را داشتند.
سیستم پرسپولیس در زمان حمله از 2-4-4 به 4-3-3 تغییر می کرد تا بازیکنان این تیم با تعداد زیادی در محوطه جریمه مقاومت حضور یابند.
حملات پرسپولیس در دقیقه 40 به ثمر نشست به طوریکه پژمان نوری از غفلت مدافعان حریف استفاده کرد و نخستین گل این بازی را وارد دروازه "مسعود همامی" کرد.
در این نیمه، مدافعان مقاومت شیراز با آفساید گیری بارها مهاجمان پرسپولیس را ناکام گذاشتند.
آنان قصد داشتند تا در ضد حملات سرعتی به گل برسند که در این امر ناموفق عمل کردند.
نیمه دوم بازیکنان مقاومت شیراز از لاک دفاعی خارج شدند و با پاس های کوتاه حملاتی را به سمت دروازه پرسپولیس طراحی کردند.
بازیکنان این تیم در دقایق 53 و 59 به دو گل دست یافتند تا پرسپولیس عملا از کورس قهرمانی لیگ برتر کنار برود.
پرسپولیسی ها در دقایق پایانی،‌روی به بازی احساسی آوردند به طوریکه با ارسال سانتر های بلند قصد داشتند دروازه حریف را باز کردند اما دفاع منطقی مقاومت مانع از گلزنی سرخ پوشان شد.
اما در دیگر دیدار عصر امروز،‌ تیم فولاد خوزستان در وقت های تلف شده از شکست برابر صبای قم فرار کرد.
برای تیم صبا، محسن یوسفی در دقایق 48 و 82 (از روی نقطه پنالتی) و برای تیم فولاد بختیار رحمانی و نادر احمدی در دقیقه 72 و 4+90 در این دیدار گلزنی کردند.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی