تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ٦ اسفند ۱۳۸٧

Bargh Shiraz 1-1 Perspolis

دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و برق شیراز با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید .دیدار تیم‌های پرسپولیس و پیام مشهد در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال، در نهایت با نتیجه مساوی ‪ ۱-۱‬به پایان یافت. دو تیم به دلیل احتیاج مبرم به سه امتیاز این دیدار، بازی را هجومی آغاز کردند و پرسپولیس در نبود کریمی و پترویچ، هادی نوروزی و حمید علی عسگر را از ابتدا به زمین فرستاد. در ابتدای بازی بازیکنان تیم پرسپولیس در راه باز کردن دروازه برق شیراز ناکام بودند بطوریکه چند موقعیت خوب گلزنی را در دقایق ابتدایی این دیدار از دست دادند.

در طرف مقابل، تیم برق نیز که حملات خود را از ناحیه راست زمین و توسط ستار زارع و نظری تدارک می‌دید، نتوانست دروازه پرسپولیس را باز کنند.

سرانجام مازیار زارع در دققه ‪ ۲۶‬توانست از روی نقطه پنالتی گل اول بازی را به ثمر برساند، مدافعان تیم برق با خطا بر روی حمید علی عسگر در محوطه جریمه در دقیقه ‪ ۲۵‬بازی این پنالتی را به پرسپولیسی‌ها تقدیم کردند.

در ادامه این بازیکنان برق بودند که توانستند توسط ستار زارع و در دقایق تلف شده نیمه اول به گل تساوی دست یابند، مازیار زارع همانند پرسپولیس در دقیقه ‪ ۴۵+۳‬توانست از روی نقطه پنالتی گل تساوی را وارد دروازه پرسپولیس کند.

این بازی در نیمه اول با نتیجه تساوی یک بر یک پایان یافت.

در نیمه دوم این دیدار یک بازی پایاپای را از هر دو تیم شاهد بودیم و دو تیم نتوانستند موقعیت‌های زیبایی را روی دروازه یکدیگر خلق کنند.

در دقیقه ‪ ۵۶‬علیرضا واحدی نیکبخت جای هادی نوروزی را در زمین گرفت تا بتواند ناکامی‌های خود در گل زنی را جبران کند، اما این بازیکن نیز نتوانست برای پرسپولیس مفید باشد.

وینگادا برای ایجاد تغییر در نحوه بازی تیم خود در دقیقه ‪ ۶۲‬منصوری را جایگزین پژمان نوری کرد.

در دقیقه ‪ ۷۵‬این دیدار کادر فنی پرسپولیس آخرین تعویض خود را انجام داد و بازهم یک مهاجم دیگر را که فرهاد خیر خواه بود را جایگزین حمید علی عسگر کرد.

فرشاد پیوس نیز با تعویض‌های خود در نیمه دوم نشان داد میل به پیروزی در این دیدار دارد و سعی کرد با اضافه کردن مهاجم در شکل بازی تغییر ایجاد کند.

در دقیقه ‪ ۷۸‬پیوس دو تعویض هم زمان را انجام داد و مورنو و آودیچ را جایگزین فرید عابدی و مهدی کریمیان کرد.

سرمربی برق به دلیل عدم رضایت از عمکرد آودیچ او را که در دقیقه ‪ ۷۸‬به بازی آورده بود را در دقیقه ‪ ۹۲‬با قاشم زاده تعویض کرد که این تعویض با اعتراض این بازیکن همراه شد.

پرسپولیس با تساوی در این دیدار باز هم شانس خود را برای قهرمانی کمتر کرد و نتوانست از نتیجه نه چندان خوب استقلال تهران تیم صدرنشین لیگ برتر به خوبی استفاده کند.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی